2733
2734

من ۷ساله ازدواج کردم .همسرم تا ۵سال اول رابطه جنسیش خوب بود الان ۲ساله ب شدت وضعش خراب شده .زودانزالی شدید داره و میلش کم شده شاید ماهی دو یا سه بار.دکترم رفتیم فقط چربیش بالا بود.همش خونه میاد خوابه و کسل.دکتر بهش داروهای تقویتی نوشت کمی بهتر شدولی قطع کرد همون آش و همون کاسه .کارش زیاد سنگین نیست ولی همش خونه میاد خوابه.و اینو بگم خیلی زیاد قلیون میکشه هر کاری کردم نتونست ترک کنه

ورزش کنه تا از کسلی دربیاد و بعد یه مدت سرحال بشه . واسه زودانزالی هم از اسپری تاخیری استفاده کنید 💄

مرا عهدیست با جانان ...               نکن خواهر من ، نکن ، لایک نکن            💄نماد دختر باباست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
خودت میگی قلیون میل جنسی کم میکنه منم شوهرم رفته رو دور سیگار میترسم اینجوری بشه کمکم وای یعنی ایقد ...

حالا دکترش میگفت قلیونای الان توی تنباکوش مواد مخدر میریزن که طرف وابسته میشه و نمیتونه ترک کنه

شاید تیروئید داره؟ربطی ب قلیون نداره.کلا بدنش ضعیف شده سعی کن خیلی فلفل بریزی تو غذاها و همش گرمی بد ...

آزمایش داد فقط چربیش بالای قرمز بود.یعنی غذای فلفلی خوبه براش؟

برای خوابش و مدام خسته هست حجامت خیلی خوبه و وآزمایش تیرویید بده  وتو ادویه فلفل هندی بریز و دم نوشای گرم درست کن قطره گل سرخ فک نکنم بخاطر قیلون باشه پسر عموی من قیلونـ میکشه زنش میگه یه دیقه آسایش ندارم از دستش از بس هوسیه  کلن بر میگرده به طبع بدن شروع غذاهای گرم بهش بده و صبر داشتع باش سه ماه طول میکشه هی نگو درست نمیشه سه ماه زنجبیل و دارچین و نبات وزعفران  وگل گاو زبان بخاطر اینکه اعصابش اروم بشه  فلفل تو غذا نخود زیاد  پیازفراووون  و تخم مرغ محلی بپز 

میشود برای بیقراری دلمـ خدا خدا کنی ؟؟؟..ماهیچ،الہـی همه تو....🙏🏻🙏🏻🙏🏻برای مامان شدنم یه صلوات میفرستین 🙏🙏
2706