2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

معمولا تو این مراکزی ک دعا و کتاب قران میفروشن باید باشه مغازه های مذهبی

تو ایسنتا هم هس گرونه البته از 189 الی 250 دیدم

کی فکرشو میکرد یروز یعده ناشناس دور هم جمع شیم و از خصوصی ترین حرفامون بهم بزنیم!
2738

حرز امام جوادچیه؟🤔

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...      🌏 KARMA 🌏 درود به مردم شریف ایران... بچه ها نخندینا...به مامان چیزی نگو ...بارون اومدویادم داد...آبان ۹۸_ ۱۷۶ ✈

خیلی خواص داره گلم

چشم ونظر 

رزق و روزی گشایش کار 

تونت بزن کامل میاد

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

من برای شوهرم نوشتم انداختم همیشه همراهش تا از خطرات و بلاها حفظ بشه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

سلام 

حرز امام جواد برای همه چی خوبه مثلا گشایش کار و رزق و روزی و ازدواج و اگر طلسم و یا دعایی باشه باطل میشه و کسی نمیتونه براتون کاری کنه،،، از گناه هم باعث میشه دور بشید ولی بیشتر برای گشایش رزق و روزیه

برای خانمها گردن آویز و برلی آقایان مانند بازو بند و به دست راست بسته بشه ک اینها گفته های آیت الله بهجته

البته من خودم با وضو روی کاغذ نوشتم و همراهمون هست و خیلللللی تاثیرش رو دیدم مخصوصا برای رزق و روزی 

2706