2733
2734
عنوان

علت بوی بد واژن

165059 بازدید | 78 پست

سلام. بچه ها لطفا کمکم کنید. من از یک ماه بیشتره که لباس زیرم شدید بو میگیره این اواخر دیدم که لباس زیرم زرد هم میشه ولی من ندیدم که ترشح زرد داشته باشم این زردی کامل رو لباسم میمونه و من به هیچ وجهی نمیتونم پاکش کنم. بعد جوریه که هر چی میشورم لباس زیرم رو اون بوی وحشتناک از بین نمیره یعنی من تا میپوشمش یه ذره که مرطوب شد دوباره همون روز اول بوی گند میده خواهش میکنم کمکم کنید خسته شدم دیگه😢😢😢 هیچکدوم لباس زیرام رو نمیتونم بپوشم همشون بو میدن حتی اگه نو باشه یه بار که می پوشم بو میگیره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عفونت گرفتی حتمنننن برو پیش دکتر زنان

منم عفونت داشتم رفتم پیش دکتر گف به هییییچ وجه ت خونه شورت نپوش و بزار اونجات خشک بمونه

اصلنننن ت حموم زمین نشین..زیاد شیرینیجات نخور

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
عفونت گرفتی حتمنننن برو پیش دکتر زنان منم عفونت داشتم رفتم پیش دکتر گف به هییییچ وجه ت خونه شورت نپ ...

اتفاقا من یه مدتی لباس زیر نپوشیدم و شلوار پام بود الان شلوارم هم بوی وحشتناکی گرفته 

2738
2706