2737
2739
عنوان

مادرشوهرم آمار منو به شوهرم میده😡

| مشاهده متن کامل بحث + 2233 بازدید | 125 پست

من ۵ سال طبقه خونه پدرشوهرمینا موندم چون پدرشوهرم حساس بود همسرمم اجازه نمیداد تنها برم بیرون اما مادرشوهرم قایمکی منو میفرستاد برم دور دور 😍 یه بار عصر ساعت ۷ بود زنگ زدم به همسرم گفتم دلم بربری میخواد گفت من نمیتونم بیام خودت برو بخر منم لباس پوشیدن از در بیرون رفتنی پدرشوهرم منو دید پرسید کجا؟ گفتم میرم بربری بخرم گفت به مامان بگو بره خودت نرو گفتم نه خودم میرم زود خداحافظی کردم و رفتم زنگ زده بود به همسرم گفته بود این نصفه شبی کجا میره اونم گفته بود خودم خبر دارم بماند که کلی حرف بارش کرده بود که غیرت داشته باش و اینا. اما الان جاریم از یه شهر دیگه یه ساله اومده اینجا همه جای شهرو میشناسه مانتو جلو باز روسری هم همیشه رو شونه شه برای اون لاله🤬

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ی مدت زمستون افسرده بودم اصلا بیرون نمیرفتم...باز وقتی رفتم شروع کرد

آخی. چی بگم. میخوای یه چند بار با خودش برو بیرون. مثلا یه میوه چایی بردار برید پارک. یه جای خلوت بشینید. دیگه روش نشه بهت چیزی بگه😂

لبخندت رو به یه دنیا نمیدم کوچولوی من
حالا چرا شوهرت اینارو برات تعریف میکنه؟😂یاد بچه ها افتادم ب خدا.ادم تو همچین موقعیتایی چیزی نمیگه ک ...

اخه داشتیم باخنده حرف میزد و من حرصشو دراوردم اونم‌گف بزار ی چیزی بگم حرصت دربیاد بعد تعریف کرد

ببین مادرشوهرت شاید رفتارش بد باشه و ندونه چطور نگرانیش رو انتقال بده. ولی نیت بدی نداره. اون فقط نگ ...

الان ک جوونم ولی مگه خرم تنها برم حتما دلیلی داره

شوهرمم چون میدونه خودش اصلا وقتی برام نداره میگه خودت برو...هم روزا وقاش پره هم شبا تا ۲ شب سرکاره

2738
من ۵ سال طبقه خونه پدرشوهرمینا موندم چون پدرشوهرم حساس بود همسرمم اجازه نمیداد تنها برم بیرون اما ما ...

الهی 😄مادرشوهرت چ بامزه اس 😂

لبخندت رو به یه دنیا نمیدم کوچولوی من
من ۵ سال طبقه خونه پدرشوهرمینا موندم چون پدرشوهرم حساس بود همسرمم اجازه نمیداد تنها برم بیرون اما ما ...

اخی چه مادرشوهر خوبی دلم خواست😘ماتو یه شهر دیگه ایم ولی خانواده هردومون شهر دیگن دیگه هروقت ازخونه ی اونا میخوام برم پیش دوستام یا بازاریا...سریععع خداحافظی میکنم ولی بعدش باز حرف میزنن😂یعنی عین میگ میگ میرم 

😂اها.یعنی برای اینکه بهش گیر نده بچه بیاره

یعنی وقتی بچه بیاد اعتماد شوهرش دو برابر میشه دهن اونم بسته میشه سر خودشم گرم میشه بعد کلی بهونه جدید داره واسه بیرون رفتن دکتر بودم بهداشت ......

یه روز خوب میاد پس به چیزای خوب فکر کنیم
دیشب شوهرمم یکم شک کرد بهم گفت با کی مگه رفته بودی گفتم وا هیشکی ...بعدم گریه کردم گفت بعد ۵سال این ...

قدر شوهرتو بدون بخدا

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد  خلاصه و مفید خدمتتون بگم که ؛این سومین کاربریمه😅😁اصلا خودمم نگم از سه تا آندرلاینِ(_) موجود در اسم کاربریم مشخصه🤭😉اگه از تاپیکی که زدم یا پستی که گذاشتم خوشت اومد ⁦☝️⁩یدونه صلوات واسه حاجتم بفرست🥰
2706