2737
2739
عنوان

خسته شدم از دست این خواستگارا

| مشاهده متن کامل بحث + 2146 بازدید | 128 پست
عزیزه دلم فقط تو با درک جواب دادی بعضیا فک میکنن دارم پز میدم ولی خدا از کمرم بزنه اگه اینطور باشه و ...

عزیزم من درکت میکنم.ناراحت نشو منظوری ندارن گلم.خدا نکنه.از خدا میخوام بهترین آدم قسمتت بشه و باهاش خوشبخت بشی.

کاری نکن که بعدها پشیمون بشی و تنها بمونی.

دخترا وقتی یکیو دوست دارن و به هر دلیلی نمیتونن ازدواج کنن یا طرف بیاد خواستگاری از در و دیوار خواستگار میاد این یه قانون نا نوشتس.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوشی خیلی وقتا به اخلاق خوبه مرده.اگه شما اخلاقت خوبه به نظرم خانم اینده هم کاملا راضیه ازت ولی اگه ...

عزیزم باهات موافقم ولی تا یه حدی اخلاق خوب واسه آدم سقف بالا سر نمیشه نون شبم نمیشه نهایتا میخواد باعث آرامش روان بشه که اونم با بی‌پولی دوباره خرد میشه

خواستگار زیاد داشتنم خیلی بده ، من میفهممت ، خیلی تصمیم گیری سخت تر میشه  راجع به کسی که دو ...

وای قربونت برم خیلیا مسخره میکنن فک میکنن پزه ولی واقعا خواستگار زیادم خوب نیست به خدا یه مدتم نبود کلا الان جدیدا زیاد شده دلیلشم نمیدونم مرسی از درکت واقعا ،لی راستشو بخوای اونی که دوسش دارم اصلا به خاطر خانوادش نمیاد کلا اون که منتفیه قضیه ش مشکلم اینجاس غیر از اون کسی به دلم نمیشینه و اینکه میترسم ازدواج کنم فراموشش نکنم که به نظرم این خیانته مشکلم اینه نمیدونم واقعا دردمو به کی بگم اینجا اکثرا همه پیزو به سخره میگیرن بازم مرسی از شما 😘

خوشی خیلی وقتا به اخلاق خوبه مرده.اگه شما اخلاقت خوبه به نظرم خانم اینده هم کاملا راضیه ازت ولی اگه ...

ن اخلاق نون و اب نمیشه.زنه مثلا پیشم گرسنگی بکشه و من خوش اخلاق باشم چ فایده...ترجیییح میدم فعلا خودم مجرد بمونم با اینکه واقعا دوست دارم زن بگیرم .

2738
وای قربونت برم خیلیا مسخره میکنن فک میکنن پزه ولی واقعا خواستگار زیادم خوب نیست به خدا یه مدتم نبود ...

عزیزم میشه بپرسم چند سالته چون اگه جوونی یکم دیگه صبر کن شاید یه تغیری تو زندگیت ایجاد شد. 

باشه کشتین منو من کاری ندارم شد یا نشد ولی تاثیر خوبی داشت اینکه همه پسرا سی به بعد دارن میارن خواست ...

خلاصه گفتم بروز باشی تصویب نشد تکرار که تصویب نشد تصویب نش تصویب نشد 😝😝😝🤪🤪🤪

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
ن اخلاق نون و اب نمیشه.زنه مثلا پیشم گرسنگی بکشه و من خوش اخلاق باشم چ فایده...ترجیییح میدم فعلا خود ...

این جمله جدیدشونه "خوشی به اخلاق مرده"😁

قبلنا هم میگفتن بچه میاد روزیشو میاره 

دیوونه همین جملات قصار نی نی سایتیام😂😂

عزیزم دیگه باید متوجه بشی آقاییت بگیر نیست میخوای بخاطر دوست داشتن زن یکی بشی که حتی عرضه ی راضی کر ...

عزیزم آقاییم نیست وقتی زنش نشدم تین کلمه مناسب نیست بعدشم نه اون قصدشو داره ن دیگه من مشکلم اینه که تصور اینکه با کسه دیگه ازدواج کنم ونمیتونم داشته باشم میترسم مثله خیلیا ازدواج کنم ولی دلم پیشه اون باشه دله دیگه چیکار کنم دسته خودم نیست و فک کنم این خیانته خودت پیش کسی باشی و دلت جای دیگه

عزیزم باهات موافقم ولی تا یه حدی اخلاق خوب واسه آدم سقف بالا سر نمیشه نون شبم نمیشه نهایتا میخواد با ...

خیلی ها اولش هیچی ندارن ولی وقتی ازدواج میکنن بازم به فکر جمع کردن پولشون وکار وبار می افتن ولی هرچی بخوان بگن نه پول نداریم ازدواج نه که فایده نداره

2706