2733
2734
عنوان

شماهم اینطوری شدید فقیرا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 2743 بازدید | 188 پست

من فقیر نبودم جدا شدم که روی همه را دیدم مامانم شب چله همه را دعوت کرده بود بمن نگفته بود چون داداشم گفته بود اون بیا ما نمیایم بعد من زنگ زدم خودم برم خیلی دلم تنگ بود مامانم گفت ما خونه نیستیم خونه برادرت دعوتیم من خیلی دلم شکست که برادرم همه را جز من گفته . بعد شب دیدم عکس پروفایل خواهرم تو خونه بابام جمع بودن! خاوهر ناتنیم‌که بچه بابای من نیست با دوتا دختراش و دومادش و شوهرش !!!

من بازم هیچی نگفتم رفتم خونه بابام چن روز بعد و تو گوشی مامانم دیدم اس داده بودبه همون دختری که مال بابای من نیستو از شوهر اولشه گفته بود فلانی نمیاد مامانم گفته بود نمیشه بعد اون گفته بود اگر اتفاقی بیاد مامانم گفته بود نمباد بهش گفتم خونه ممدیم !!!!

دیگه هرگزززز نرفتم خونشون ! بی کسی و بی پولی ادمو شبیه جزامی ها میکنه

همیشه،از قوی ترین بهونه ات، قوی تر باش!
اینطوری قرار نبود بشه  قرار بود خانوادش کمکش کننه  تو خونمون میومد عقد بودیم خانوادم دوس ...

چه جالب 

منم یه جورایی مثل تو 

خانواده ی اون که داغون 

ولی اخه خانواده ی خودمم حتی حداقل ها رو برای خودمم رعایت نکردن حتی 

دزدی که به گاوصندوق میزنه بی شک از افراد خونه هست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دارم این روزا به این بخش از انتخابم فکر میکنم 

نمیگم مردی که پولدار نیست حق زندگی نداره اما اگر قرار یه عمر حسرت بکشی چرا قدم گذاشتی تو این راه!

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
همیشه توقعتو از ادمای دورو برت کم کن خیلییییی کم اینجوری راحت تر زندگی میکنی آرامش پیدا میکنی حتما ا ...

حرف شما درسته 

اما وقتی همون ادمای دورو بربیان بگن هیچی نداری وسیله نداری ۲تا خونه داشته باشه بچش تو اتاق ۱۴متری اول زندگیش زندگی کنه  

خیلی سخته ادم با خودش فکر میکنه تو ک ن ب من جهاز دادی ن طلا دادی وحتی حلقه هم ندادی 

چرا میگی فلان بخر فلان بخر  

خدا قسمت هیچ کس نکنه فقزو

خدایا هرچیزی ک به صلاح هردوجهانم است راخودت رقم بزن الهی آمین...
2731

من دانشجو بودم وضعمون تو بدترین شرایط بود.حلالش نمیکنم یکی از هم اتاقیام که همکلاسی ام بودیم.انقدرررر بهم متلک مینداخت زبونش مثل نیش مار بود.دیونه شده بودم افسردم کرده بود میومدم خونه فقط گریه میکردم.خدا لعنتش کنه تا اخر عمرم ازش متنفرم.

من فقیر نبودم جدا شدم که روی همه را دیدم مامانم شب چله همه را دعوت کرده بود بمن نگفته بود چون داداشم ...

وایی عزیزم چقدر ناراحت شدم گلی 

حالا مشکلشون با تو چی بود ؟ 

اینطوری قرار نبود بشه  قرار بود خانوادش کمکش کننه  تو خونمون میومد عقد بودیم خانوادم دوس ...

فقط با شما اینطور بودن؟

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2738

چرا فکر میکنید جور نداری شما رو بقیه باید بکشند؟! خانواده ها اگر کمک کنند لطف کردند وگرنه وظیفه ندارند. لطفا موقع ازدواج این ها رو در نظر بگیرید و بعد ازدواج کنید که بعدا دچار ناراحتی و عقده نسبت به اطرافیان نشید. شما هم که روزهای سخت رو پشت سر گذاشتید دیگه دست از نبش قبر بردارید و از روزهای خوبتون لذت ببرید. زندگی بالا و پایین زیاد داره

همیشه توقعتو از ادمای دورو برت کم کن خیلییییی کم اینجوری راحت تر زندگی میکنی آرامش پیدا میکنی حتما ا ...

واقعا سخته !

گفتنش آسونه خیلی ادم تنها میشه تو حس میکنی مثل مسافر کوچولو روی یک کره خاکی تنهای تنها تو کهکشان معلقی تلخ ترین حسه...

همیشه،از قوی ترین بهونه ات، قوی تر باش!
من فقیر نبودم جدا شدم که روی همه را دیدم مامانم شب چله همه را دعوت کرده بود بمن نگفته بود چون داداشم ...

دقیقا میفهمتت چی میگی 

منم بخدا توخونه ۱۴متری یعنی ی اتاق بدون اشپزخونه فک کن چه شرایطیه زندگی میکردم 

بابام ۲تا خونه داره  

حتی بهم نگفت برو بشین تو یکیشون 

الان میخوان خونشونو ببرن شهرستان  بهم میگه برو بشین من نمیتونم ب قریبه اعتماد کنم 

الان من ک وضعم خوب شده خداروشکر خونه شونو میخوام چ کار 

منم گفتم من نمیرم اونجا خوشم نمیاد ازخونه تو اون خونه ارامش ندارم

خدا رو شکر که روزای سختت تموم شده ولی الان با این گرونی مدیریت کردن دخل و خرج خیلی لازمه یه پس اندازی برای خودتون داشته باشید تا خدای نکرده اگه پول لازم شدید از کسی کمک نخواهی با توجه به شناختی که از دوروبریات پیدا کردی ، خودت هم اگه یه کاری درآمدی برای خودت جور کنی خوب میشه 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

اگه خودمونم پول نداشتیم شوهرم از خانواده ی من هیچ انتظاری نداشت مادر پدرشم اگه پول داشتن حتما کمک میکردن الانم زیاد وضعمون توپ نیست ولی خداروشکر هبچ وقت دستمون جلویه کسی دراز نشد 

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
نمیگم مردی که پولدار نیست حق زندگی نداره اما اگر قرار یه عمر حسرت بکشی چرا قدم گذاشتی تو این راه!

میدونی حرفت منطقیه 

ولی خب اول زندگی ممکنه ادم نداشته باشه ولی خب عجیب اون دوران ذوق داره 

الان مثلا ما یه ساله ازدواج کردیم 

پارسال شوهرم بعد از عقد و قبل از ازدواج سیگارو کامل ترک کرد 

چقدر ذوق داشتم یه پولی جور کنم که براش هدیه بگیرم 

خودشم خیلی ذوق داشت که به خاطر زندگیمون اینکارو کرده 

اقا من کلی تدبیر اندیشیدم ولی نشد 

من فقط 200 تومن میخواستم تو اون شرایط 

نشد که نشد داشتن خانوادم ولی خودشونو زدن اون راه 

الان وضع خیلی عوض شده یه شب شام معمولی بریم بیرون میشه 200 تومن ولی اون دوران که برنمیگرده !

من اسی رو درک میکنم چون شرایطمون عجیب شبیه هم بود 

ی عمر نبود ۲سال بود اما اندازه ۲۰۰۰سال گذشت با اینکه شرایط سخت گذشت  اما تک تک اون کاراشون یادمه

2706