2733
2734
یعنی چی؟  

یعنی همین چندبار که رسم و رسوماتو خیلی زیاد به جا اوردین الان اونا فک میکنن وظیفه تونه

شاید اونا بگن ما رسم داریم پدر عروس خونه عیدی بده به داماد شما باید اجرا کنید؟

ما خودمون رسم داشتیم تو مهریه از خونه پدر داماد دو دونگ بزنن به نام عروس، خب به نظر من غیرمنطقیه نذاشتم خانواده‌م پافشاری کنن

هر رسمی که نباید اجرا بشه

اگه بتونم کمکی بکنم خوشحال میشم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما مال کدوم شهرید؟

تهران عزیزم.اصالتمونم همینجا.هم من هم شوهرم.وای الان تنگی نفس میگیرم دوباره 🤣🤣🤣بعد میشینم فکر میکنم اعصابمه یا کرونا🤣🤣

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2731
یعنی همین چندبار که رسم و رسوماتو خیلی زیاد به جا اوردین الان اونا فک میکنن وظیفه تونه شاید اونا بگ ...

ببین اونا یه مشت آدم خودشیفتن 

حرف مشاوره نه حرف من 

تازه مال پدرشوهرم مثل یه بیماریه 

چرا عشقم؟ خدا بهت صبر بده 

فدات عزیزم.پنج سال تعریف کردن طولانیه.فقط فیلم زنو نمیدونم میبینید یا نه شبکه جم من اونو میبینم حالم بد میشه.شیرین عین خواهرشوهر عجوزه منه.بدذات و مامانشم مث مادرشوهرم.میدونه دخترش گوهه سکوت میکنه.خواهرشوهر من چه گوهایی ک نخوردو مادرشوهرمم مث بز فقط نگاه میکرد

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2738
ببین یه چند دست لباس آوردن اولین عید ولی میدونید چجوور؟ بهت بگم خنده میگیره. 

ما دیدیم شوهرم با یه لباس کهنه اومدن خونمون بعد یه پلاستیک گنده دستشه 

درآورد داد گفت عیدی مامانمه 

بعدشم کارتو بکن باید بریم تهران عید دیدنی فامیلامون . 

بلانسبتتون منم خخخخخررر ساااادههه 

پاشدم رفتم

تهران عزیزم.اصالتمونم همینجا.هم من هم شوهرم.وای الان تنگی نفس میگیرم دوباره 🤣🤣🤣بعد میشینم فکر میک ...

آروم باش عزیزم خودتو مثل من اذیت نکن من موهام ریخت از دستشون کثافتا رو

ما دیدیم شوهرم با یه لباس کهنه اومدن خونمون بعد یه پلاستیک گنده دستشه  درآورد داد گفت عیدی مام ...

عین خانواده شوهر من ببین منم مث تو حرص میخوردم ولی دیدم فایده نداره شعورشون ببخشید پایین بود من بی خیال شدم این دوران هم تموم میشه فقط رابطت با همسرت خوب باشه 

شما که به رسومات پایبندی باید بپذیری که رسم خانواده همسرت با شما متفاوته. چرا فحش میدی دختر خوب؟!😀

ببین اونا اصلا رسم و رسومات حالیشون نیست بعد توهمم میزننن فک میکنن حالشونه 

مثلاً نگا 

جلو من عزیزشون به نوه هایش ۱۰۰تومن عیدی میده 

بعدش فرداش تو راه دهات عزیزش برداشت ۵۰تومن بهم داد 

خیلی ناراحت شدم 

انگار من بچم 

2706