2733
2734
عنوان

کم کم دارم باور میکنم زن داداشم داره حسادت میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 918 بازدید | 46 پست
بخدا خیلی دردم گرفته خیلییی یا مثلا بارها متوجه شدم دارم حرف میزنم میگم من اعتقادات شوهرم (حافظ قران ...

به نظرم رابطتو باهاش خیییییلی محدود کن

مثلا فقط درحد احوال پرسی

نمیشه ته هیچ شبِ تاریکی صبح و طلوع نباشه💖

یا مثلا خیلی حرصم میگیره اونباری با داداشم داشتم حرف میزدم گفت از عطرت بزنم گفتم مهدیییی این واسه بله برونم بود که اوردن نه داداش این خاطرست از اونا بزن بعد یهو اون دراومد گفت نمیخواد خودم واست میگیرم عزیزم 

کنم هرشب دعایی کز دلم بیرون رود مهرش .....ولی آهسته میگویم خدایا بی اثر باشد                                                                                                                                                                                      {{ هدف زیاد دارم واسه رسیدن بهشون یه صلوات مهمونم کن بزرگوار }}

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم اول از همه رو املا و انشات کار کن خودت فهمیدی چی نوشتی!

لبخند تو خلاصه ی تمام خوبیهاست لختی بخند خنده ی گل زیباست.❤از وقتی حامله شدم و تم سایت عوض شد دیگه نیومدم تا الان.الان که اومدم میبینم هیچ کدوم از قبلیا نیستن یعنی اکثرشون...مینا،قهوه ی تلخ،بمانی،مادام دی خدابیامرز،مانترا،حلما،مونا مامان مانی....و خیلیای دیگه رو یادمه ...تیکر تولد گل پسرمه
2731
یا مثلا خیلی حرصم میگیره اونباری با داداشم داشتم حرف میزدم گفت از عطرت بزنم گفتم مهدیییی این واسه بل ...

یعنی اون عطرو میخوای تاابد نگه داری خب یه پیس میذاشتی بزنه

لبخند تو خلاصه ی تمام خوبیهاست لختی بخند خنده ی گل زیباست.❤از وقتی حامله شدم و تم سایت عوض شد دیگه نیومدم تا الان.الان که اومدم میبینم هیچ کدوم از قبلیا نیستن یعنی اکثرشون...مینا،قهوه ی تلخ،بمانی،مادام دی خدابیامرز،مانترا،حلما،مونا مامان مانی....و خیلیای دیگه رو یادمه ...تیکر تولد گل پسرمه
به نظرم اول از همه رو املا و انشات کار کن خودت فهمیدی چی نوشتی!

چشمممم .بلهه اکثریت فهمیدن منتها شما درست متوجه نشدی 

کنم هرشب دعایی کز دلم بیرون رود مهرش .....ولی آهسته میگویم خدایا بی اثر باشد                                                                                                                                                                                      {{ هدف زیاد دارم واسه رسیدن بهشون یه صلوات مهمونم کن بزرگوار }}

یکبار قشنگ بکوبون تو دهنش بگو عیسی به دین خودش موسی به دین خودش تو رو چه مثل نخود هر آش اومدیی زر زر میکنی پر رو یکبار دیگه دخالت کنی قشنگ دمت میچینم مارمولک  احترام وقتی میاد که طرفم احترام بذاره 

چشمممم .بلهه اکثریت فهمیدن منتها شما درست متوجه نشدی 

اونایی هم که نظر دادن شکسته بسته گفتن برو چندتا پست اولتو بخون میفهمی

2738
رابطت با شوهرت خوبه؟

اره 

چند سالشه؟ نی نی کوچولوئه انگار اونم ازون تخساش

۱۹ من ۱۷🙄

اره 

خب خداروشکر اگه خوبه که بقیه رو ولش کن بچسب به زندگیه خودت و اصلا باهاش دهن به دهن نشو.

سعی کن با پیشرفتایی که تو زندگیت میکنی حرصشو دربیاری نه با حرف و دعوا

نمیشه ته هیچ شبِ تاریکی صبح و طلوع نباشه💖
خب خداروشکر اگه خوبه که بقیه رو ولش کن بچسب به زندگیه خودت و اصلا باهاش دهن به دهن نشو. سعی کن با پ ...

ان شاءالله واسم دعا کن ابجی بتونم راحت و بدون دغدغه حسادته دوستم زندگی کنم 

2706