2737
2739
مطمئن باش عزیزمممم اونم یه حرفایی زده که این خانمم زده به سیم آخر و اون چیزیو که دیده بوده و تاحالا ...

هیچکسی نمیتونه قضاوت کنه حق با کدومشه ولی من هم با صحبهای شما بعضیش موافقم خانم اسی جون نگفته که مقصر منم یا اون فکرش درگیر شکایته اگه از گفته ی خودش پشیمون باشه حرف شما منطقه حتی اگه بر حق باشه که امیدوارم اشتباه دیده باشه و کسی به گناه آلوده نشده باشه و خداوند میفرماید اگر یکی را در شب در حین گناه دیدی نگو شاید قبل طلوع صبح توبه کرده باشه خداوند به همه مون رحم کنه

برای خودش ثابت شده است .ولی نمیتونه ثابت کنه یا دردسر داره اثباتش یا نمی‌خواد اصلا ثابت کنه . تهمت ...

چجوری ثابت شده؟یعنی خانم با زبون خودش در هوشیاری کامل گفته من خلاف میکنم؟

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا زدی دیگه ولی کارت قشنگ نبوده.هر چند بعضیا خیلی بی حیان ولی سرک تو زندگی بقیه درست نیست

امیدوارم امسال سال برآورده شدن آرزوهای قشنگتون باشه.😍من به خواسته هام میرسم 🙏❤آمییییین
من به اونش كار ندارم ميگم يه نفر تو خونشه به من چه ربطى داره تو خونش چه كار مى كنه من و مامانم تو خو ...

تو که مامانت هست. من زن جوان مطلقه ام.

دو بار تازگی ها لوله کش اوردم. قبلا لوله کش و یک بار هم کسی که لوله ها رو فنر بزنه اوردم.

یک بار قفسه سفارش داده بودم استاد کار و راننده نیسان آوردند داخل چون استاد کار آشنا بود، بهشون چای هم دادم.

یک بار لوله ترکیده بود همسایه مردمون اومد ببینه چه میشه کرد...

خب الان من بیچاره چه کنم؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2731
هر چی هم که گفته باشه بازم دلیل نمیشه که بخواد حرفی بزنه که هم تو این دنیا تاوان داره هم تو اون دنیا ...

ولی انگار حاضر شده جای پارک و طاق بزنه با آبروش . اگه واقعا براش گرون تموم میشد نباید شرط میزاشت که اینکارو بکنید تا شکایت نکنم !!!!

تو که مامانت هست. من زن جوان مطلقه ام. دو بار تازگی ها لوله کش اوردم. قبلا لوله کش و یک بار هم کسی ...

نميدونم تو اين مملكت ادم بايد از چند طرف بكشه واقعا،حكومت يجور ادمو اذيت مى كنه مردمم يه جور ازار و اذيت ميدن 

هیچکسی نمیتونه قضاوت کنه حق با کدومشه ولی من هم با صحبهای شما بعضیش موافقم خانم اسی جون نگفته که مقص ...

حرفاتون درست ولی ایشون معصوم که نیس هر کسی ام نمیتونه تو عصبانیت حواسش باشه چی میگه . من میگم چرا همه از اون دفاع میکنن . این خانم اگه ناراحته حرفی که زده نبود اصلا تاپیک نمیزد . تو دلشو خالی نکنید . 

2740
ولی انگار حاضر شده جای پارک و طاق بزنه با آبروش . اگه واقعا براش گرون تموم میشد نباید شرط میزاشت که ...

عزیزم حالا هر چی اولا که تجسس تو کار دیگران اشتباهه دوما چیزی رو هر چند با چشم دیده باشی نباید ازش مطمئن باشی 

بعدم دید رو باید نادید کرد ، بعدم از کجا معلوم که پیگیری و شکایت نکنه؟

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋