2733
2739
پس نمیتونه حرفشو ثابت کنه؟ میخام کلا انکار کنم بگم من نگفتم.... فقط یک زن پشت آیفون شنیده.... ولی وا ...

به نظرم بهترین راه برات عذرخواهی است و با این کار شکایت نمیکنه و شایدهم ازت دلجویی کرد و بخشیدت حالا اگه اونجا کسی بوده که به آبروش لطمه زدی جلو اون هم اقرار کن توی عصبانیت یه حرفی از دهنم پرید بعدش از دست قانون کارما هم نجات میابی قانون کارما بیشتر در اوج شادی و عصبانیت سریع فعال میشه من بارها قانون کارما را دیدم بین دوستآن بد جور برمیگرده انشالله قانون کارمای همه مون مثبت باشه

آبرو اسمش روشه عزیزم ، آبِ رو یعنی آبی که اگه ریخته بشه دیگه بر نمیگرده ،هیچ چیز تو دنیا بد تر از رف ...

مطمئن باش عزیزمممم اونم یه حرفایی زده که این خانمم زده به سیم آخر و اون چیزیو که دیده بوده و تاحالا نگفته بوده رو به زبون اورده . دقت نکردی گفتش زنه خوشنامی نیس و همسایه ها میدونن و از ترسشون نمیگن چیزی . چرا همتون دارید از اون دفاع میکنید . از کجا معلوم حق با این خانوم نیست ؟! عادت کردیم به مظلوم انگاری شخص غایب متاسفانه. داره درد و دل میکنه خودشم میدونه نباید میگفته اون حرفو نیازی به ادب و تذکر نیست پس . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میاین تاپیک آخرم خیلی ناراحتم خواهش می‌کنم

نخستین‌بار که عشق به سراغم آمد ادعای مالکیت جهان را کردم و همه‌چیز و همه‌کس را متعلق به خود دانستم. امروز که تهی از خودخواهی‌ها و تصاحب‌ها، نگاهی عاشقانه به زندگی دارم، از هرچه هست تنها مالک تنهایی خویشم و فروتنانه غیاب حضورم را اعلام می‌کنم.این است نظام عشق؛ هیچ‌ بودن...
2731
آیا واقعا جرمه؟ آخه دیدم ولی نمیتونم ثابت کنم... 

عزیزم اگر مَدرَک محکمه پسند نداشته باشی

و اون خانم بتونه ثابت کنه که بهش این

حرف رو زدی بعله جرم هست 

ولی به نظرم تا شکایت نکرده معذرت خواهی کن

چون اگر ثابت کنه برات بد میشه

کاربری سوم ام هست که قبلی ها به لطف نی نی یار های عزیزتر‌کییید
مطمئن باش عزیزمممم اونم یه حرفایی زده که این خانمم زده به سیم آخر و اون چیزیو که دیده بوده و تاحالا ...

دقیقا حرفهای دل منو داری میزنی .همه فکر میکنن اون مظلوم بوده و استارتر رفته سر وقتش و تهمت زده و شکش رو به زبون اورده.اکثر ما موقع عصبانیت عیب طرف مقابلو میکوبیم سرش

دقیقا حرفهای دل منو داری میزنی .همه فکر میکنن اون مظلوم بوده و استارتر رفته سر وقتش و تهمت زده و شکش ...

هر چی بوده حرف بدتر رو استارتر زده که اینجور الان استرس داره!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
مطمئن باش عزیزمممم اونم یه حرفایی زده که این خانمم زده به سیم آخر و اون چیزیو که دیده بوده و تاحالا ...

هر چی هم که گفته باشه بازم دلیل نمیشه که بخواد حرفی بزنه که هم تو این دنیا تاوان داره هم تو اون دنیا ، در ضمن ایشون از ترس شکایت داره دنبال راه چاره میگرده نه پشیمونی از حرفی که زده 

گاهی بعضی چیزا رو با چشم میبینیم ولی خلافش ثابت میشه

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋
2738
هر چی هم که گفته باشه بازم دلیل نمیشه که بخواد حرفی بزنه که هم تو این دنیا تاوان داره هم تو اون دنیا ...

دقیقااااااااا

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
هر چی بوده حرف بدتر رو استارتر زده که اینجور الان استرس داره!

درسته ولی حتما از رفتارهای قبلی اون خانوم ناراحت بوده ،الان که تو تنگنا بوده شیطون به زبونش آورده و یه لحظه گفته .الآنم ناراحت و نگرانه .

دقیقا حرفهای دل منو داری میزنی .همه فکر میکنن اون مظلوم بوده و استارتر رفته سر وقتش و تهمت زده و شکش ...

خب اشتباه میکنیم ،اگه چماقمون تهمته و با اون میخوایم طرفو بکوبیم

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋
آره میخام کلا انکار کنم.... مرسی چقد مهربونی.... آخه واقعا مطمئنم که مرد میاره.. ولی اشتباه کردم گفت ...

قربانت  عزیزم . با ادم دریده در نیافت . بزار بگیره پارکینگ و قابل توجه دوستانی که دم از آبروریزی زدن . میخواد از آبروش بگذره عوضش جای پارک و بگیره. 

اگه ثابت شه حکم خودش سنگساره😂

من به اونش كار ندارم ميگم يه نفر تو خونشه به من چه ربطى داره تو خونش چه كار مى كنه من و مامانم تو خونه تنهاييم براى خيلى كارها ى خونه مجبوريم مجبوريم تكنسين بياريم اونم رو پيشونيش ننوشته كه تكنسينه  خدا رو خوش مياد به ما تهمت بزنن؟چرا بايد زندگى ديگران رو مانيتور كنيم تازه به قول تو براش دردسر هم درست كنيم 

خب اشتباه میکنیم ،اگه چماقمون تهمته و با اون میخوایم طرفو بکوبیم

برای خودش ثابت شده است .ولی نمیتونه ثابت کنه یا دردسر داره اثباتش یا نمی‌خواد اصلا ثابت کنه .

تهمت نیست.

2706