2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه دعوا سر یه چیز دیگه بود منم عصبانی شدم اینو گفتم

آدمهایی مثل شما باید تنبیه بشن تا دیگه چنین حرفهای سنگین و زشتی نزنند...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2728
یک نفر از پشت آیفون شنیده.... اینم قبوله یا نه؟ 

نه بابا باید چند تا شاهد داشته باشه همسایه ها هم شنیده باشن خودشونو تو دردسر نمیندازن نمیرن شهادت بدن الکی نترس 

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
مطمئنم که روابط نامشروع بوده و اقوام نبوده.... شاهد هم فقط یک نفر پشت آیفون.. اونم مطمئن نیستم.. کلا ...

دادگاه مدرک میخواد ،،اینکه یه سری خاله زنک پشت سرش حرف میزنن اصلا مهم نیس

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  
2738

کارت خیلی زشت بوده ، خدایی چطور روت شد بری بهش بگی ؟

معمولا خانم ها آبروریزی نمیکنن نگران نباش شکایت نمیکنه ولی از این به بعد سرت تو کار خودت باشه ، 

من یه شهر دیگه ام برادرم و برادرزاده م بعضی وقتا میان پیشم میمونن با همسایه ها معاشرت نداریم اطلاعی از زندگی و فامیل های ما ندارن ، حالا وضع اون خانم میتونه صدجور دلیل داشته باشه ، 

اگرم حق با شما باشه بازم خودتو وسط یه دعوای ناموسی پرخطر انداختی 

خداییش خیلی فضولی

دادگاه مدرک میخواد ،،نه اینکه یه سری خاله زنک پشت سرش حرف میزنن یا ن اصلا براش مهم نیس

من با کلی پرینت اس ام اس و تلگرامو ادرس و تلفن رفتم اون تخم سگ گیر اوردن گفتن فقط ۱۵۰ تومن جریمه نقدی برا فحشایی که اسم خانواده هرزشو اورده بود

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
مطمئنم که روابط نامشروع بوده و اقوام نبوده.... شاهد هم فقط یک نفر پشت آیفون.. اونم مطمئن نیستم.. کلا ...

در دعوای غیر مالی شهود باید دومرد و یا ب جای هر مرد دو زن باشد

پشت ایفون و این مسخره بازیا چیه خدایی😐

من با کلی پرینت اس ام اس و تلگرامو ادرس و تلفن رفتم اون تخم سگ گیر اوردن گفتن فقط ۱۵۰ تومن جریمه نقد ...

من شنیدم حتی فحشای معمولی هم شلاق داره 

چه برسه حرفای ناموسی

حتما طرف اشنا داشته

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را.

از کجا مطمینی؟؟؟؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...