2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آره انگار روسیه ساخته تا اواسط آبانم میده به بیست کشوری که رزرو کردن ولی ایران گفته ما از روسیخچه نمیگیریم یعنی عزمشونو جزم کردن تا همه نابود نشنم ول کن نیستن آمریکا که نمیده اروپا هم که دشمنه با ما روسیه لهم که ما قبول نداریم چینم که مارو قبول نداره آره آره حتما به دستمون تا ده سال دیگه میرسه 

2738

من این چند وقت از بس این خبرو شنیدم دیگه باور نمیکنم هر موقعه واکسنو تو بدنم فرو کردن اون موقعه باور میکنم

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد🌸🌸        اینکه من جواب بیشعوری های تو رو نمیدم ..... از شعور منه ..... پس تو هم لطف کن بیشعوری هاتو به رخ نکش......😏😏                      تو بگو طلاست از چشم بیوفته قاطی اشغالاست 🙃.              باید رو سر در نی نی سایت زد  تسبیح وارد شوید 📿📿
چرا ‌اخه مگه ممکنه ویروس تغییر کنه

بعله مثلا ممکنه جهش پیدا کنه و علاعمش تغییر کنه یا کشنده گیش بره بالا یا خطر های دیگه ای هم داشته باشه

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد🌸🌸        اینکه من جواب بیشعوری های تو رو نمیدم ..... از شعور منه ..... پس تو هم لطف کن بیشعوری هاتو به رخ نکش......😏😏                      تو بگو طلاست از چشم بیوفته قاطی اشغالاست 🙃.              باید رو سر در نی نی سایت زد  تسبیح وارد شوید 📿📿
2706