2733
2739
اگه بیاد بگیره تقریبا ۳۰ سال ولی نمیاد

چرا نیاد🤐🤔

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبيد باهم؟ منظورم اينه كه خانواده هاتون نميگفتن اختلاف سني زياديه؟ بعد قصد فضولي ندارم ولي چند سالت ...

نمیدونم من اول یه خواستگار 2 سال اختلاف داشتم تا دنبال حلقه اینا م رفتیم ولی دیدم نمیتونم نازشو بکشم. واسه همون اختلاف زیاد و دوس داشتم که طرف اخلاقای مردونه داشته باشه. 

نه خانواده ها چیزی نگفتن. ازدواج فامیلی بود. 

اخلاقمونم خوبه. من 21 بودم اون29 عقد کردیم

مااز تبار بغضيم آسودگی روا نیست... 
2728
چون بازیگره😤

😂😂😂😂😂

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
2738
نمیدونم من اول یه خواستگار 2 سال اختلاف داشتم تا دنبال حلقه اینا م رفتیم ولی دیدم نمیتونم نازشو بکشم ...

خداروشكر انشالله كه هميشه خوشبخت باشيد عزيزم... منم  اختلاف سني اينجوري رو دوست دارم ولي ميترسم خانواده ها فك كنن من بچه ام ... 

منم دوست دارم اختلاف سنيم ٥ سال تا مثلا ٩ سال اينا باشه ولي ميترسم طرف مقابل نتونه با طرز فكرم و اين ...

منم از این که اختلاف سنیم ۱ یا هم سن باشم خوشم نمیاد نمیدونم چرا😃🤦‍♀️

2706