2733
2734
عنوان

عمل بینی

82 بازدید | 14 پست

دوستان سلام من ۸ مهر نوبت عمل بینی دارم پیش چندتا پزشک رفتم ک هرکدوم ی چی میگفتن یکیشون گفتن ک بینیت چون مشکل خاصی نداره تعییر زیادی نمیکنه بینتیت ایشون ۶ تومن میگرفت واسه جراحی ک متخصص گوش حلق بینی بودن  بعدش پیش ی فوق تخصص جراحی پلاستیک رفتم ک ایشون گفتن۱۷ تومن میگیرن ولی گفتن ک تعییر خیلی زیادی میکنی الان موندم نوبتمو کنسل کنم برم پیش متخصص گوش حلق بینی یا همین جراح پلاستیک؟ الان موندم پیش کدوم برم واسه جراحی

یه روزی میاد که بعدش دیگه مهم نیست فردایی در کار هست یا نه .... اون روز یا خیلی خوشبختی یا خیلی بدبخت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معلومه‌متخصص گوش و حلق و بینی 

اخه تازه کارم هست تقریبا دو ساله ک تخصصشو گرفته و گفت تعییر زیادی نمیکنی پشیمونم کرد

یه روزی میاد که بعدش دیگه مهم نیست فردایی در کار هست یا نه .... اون روز یا خیلی خوشبختی یا خیلی بدبخت...
2728
اولی منطقیه.دومی میخواد یه بینی فانتزی بزنه زیر و رو بشی ونرمال نیس

اره منم همین دو دلم کرده خیلی هم میگیره۱۷ تومن

اخه تازه کارم هست تقریبا دو ساله ک تخصصشو گرفته و گفت تعییر زیادی نمیکنی پشیمونم کرد

نمیدونم ولی در کل برو پیش متخصص گوشو حلق و بینی 

گرنگهدار من آنست ک من میدانم شیشه را در بغل سنگ‌نگه میدارد.
2740
همه میگن باید گوش و حلق و بینی رف تو ب اون گوش و حلق و بینی بگو ببین سه بعدی داره ینی بعد عملتو ببین ...

کلا زد تو برجکم گفت تݝییر نمیکنی اصلا 

ی جا دیگ برو گوش و حلق و بینی

رفتم جای دیگه هم رفتم ک گفت من بینیتو عمل نمیکنم عمل سختیه و بر میگرده

نمیدونم ولی در کل برو پیش متخصص گوشو حلق و بینی 

این متخصصی ک من رفتم گوش حلق بینی خانومه و بینیهارو زیاد کوجیک نمیکنه ، مرسی دوست گلم

ینی۱۷تومن داری ک بدی ب دومیه؟۳برابر پول اولی؟😐

همسرم گفت مشکلی نیس اگه خوب عمل کنه میدم ولی من نمیدونم چرا استرس دارم به حدی میترسم از عملو بیهوشی 

این متخصصی ک من رفتم گوش حلق بینی خانومه و بینیهارو زیاد کوجیک نمیکنه ، مرسی دوست گلم

برو پیش یکی دیگ و با تجربه 

خواهش عزیزم

گرنگهدار من آنست ک من میدانم شیشه را در بغل سنگ‌نگه میدارد.
برو پیش یکی دیگ و با تجربه  خواهش عزیزم

من همدان زندگی میکنم کسی دیگه رو نمیشناسم متخصص گوش حلق بینی اینارم معرفی کردن بهم