2737
2739
عنوان

چیکار کنم دیگ عرق نکنم ؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1534 بازدید | 74 پست
وزنمون بالاس

حالایه ازمایش کبدبشه

میدونم اسم کاربریم جالب نیست ولی مجبورشدم اینو بزارم هرچی اسم میزدم میگف تکراری.حتی اووووف زدم نوشت تکراری..لطفا یکم احترام بزارید توهین نکنید🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
كرم ضد تعريق از ديجي كالا بگير عاليه راحت ميشي هم خارجي داره هم ايرانيش ايرانيش هم خيلي خوبه

عزیزم اسم بهترینشو میگی ؟؟هرچی باشه مهم نیس

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
2740

❌❌❌❌❌❌برای جلوگیری از بوی عرق از عطاری زاج بخرید آسیاب کنید و بعد از استحمام یکم از پودر رو به زیر بغلتون بزنید دیگه بوی عرق نمیدی (بعد از هربار حموم باید زده بشه)❌❌❌❌❌❌اگر استفاده کردید نتیجشو دیدید و حال کردید برا مامان شدنم دعا کنید 

با سپاس😍

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم
❌❌❌❌❌❌برای جلوگیری از بوی عرق از عطاری زاج بخرید آسیاب کنید و بعد از استحمام یکم از پودر رو به زیر ب ...

عزیزم این زاج وسنگ مردابو اینا خوب نیستن

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
2706