2737
2739
عنوان

چیکار کنم دیگ عرق نکنم ؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1543 بازدید | 74 پست
من کرم ضد تعریق طلسم استفاده می کنم فقط بعد حمام به زیر بغل می زنم واقعا خوبه جلوی بوی بد رو می گیره ...

دکتر چی برم؟غدد؟اخه تو این کرونا خیلی میترسم اصا مراکز درمانی برم حالا مطب خصوصی یا درمانگاه فرقی نمیکنه میترسم کلا 😥😥😥

نازلی سخن نگفت نازلی سخن نگفت ...
نمیدونم علاعم دیگ نداره؟

تورشی دهان صبح زود عرق کردن زیاد کک مک ولک صورت جوش صورت

میدونم اسم کاربریم جالب نیست ولی مجبورشدم اینو بزارم هرچی اسم میزدم میگف تکراری.حتی اووووف زدم نوشت تکراری..لطفا یکم احترام بزارید توهین نکنید🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره من با این ک شب تا صب زیر باد کولرم ولی صب بازم کلی عرق کردم 😧😧

البته تشک تختمو عوض کردم بهتر شدم

روی تشک پنبه جلوی کولر کمتر عرق میکنم 

یه سری پتو هست که عکس پلنگ داشتن نسبتا سفت بودن اما زبر نبودن اونا هم بهم میسازن یا ملافه ی خیلی نخی 

من یادمه بچه بودم تهران توی تراس میخوابیدم خنک بود یا میرفتیم جای سردسیر 

من اصلا بدنم برای گرمسیر ساخته نشده 

به نظرت کجا آب و هوای خیلی معتدل و آفتاب خوب داره؟که نه خیلی سرد باشه نه خیلی گرم؟

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
2728
والا استفاده کردم بی فایده بوده  ولی ایشالااااا که زوده زود خدا یع نی نی سالم بهت بده

عرق رو کم نمیکنه ها 

فقط بوی عرقو میگیره

من خودم استفاده میکنم ولی اصلااااا عرقم بو نمیده

ممنون عزیز ان شاءالله💜

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم
2740
اره اصلا نمیتونم تکون بخورم  بخدا باورت میشه یه جارو برقی میکشم کل سرم و صورتم اب میچکه ازش

شاید مشکل جدی داری

کبد یا تیرویید

اول برو دکتر مشکل باید داخلی حل بشه نه بیرونی و ظاهری!!

این کاربری برای دو خواهر است.
عزیزم من لیزر کردم ولی هنوز عرق میکنم 😶

ممنون. یه سوال اینکه بعد لیزر هم بو گرفتن و نیاز به مام و اسپری مثل قبل لیزره؟ البته در مقایسه با زمانی که شیو میکنیم و مویی نیست

ممنون. یه سوال اینکه بعد لیزر هم بو گرفتن و نیاز به مام و اسپری مثل قبل لیزره؟ البته در مقایسه با زم ...

بله

من از مام صابونی استفاده میکنم

ولی کلا لیزر خیلی خوبه

راحت میشه ادم

🤭در تاریخ  99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤭
2706