2737
2734
این اداها چیه؟؟؟؟؟ دکتر داده بعد تو ندادی؟؟!!!! از دکتر بهتر میفهمی؟؟؟ من خودم در اثر طلاق و مشکل ...

چه مدت قرص خوردین وچتد سالتون بود اون موقع؟

عاشقتم خدا
چه مدت قرص خوردین وچتد سالتون بود اون موقع؟

من بزرگسالم. ۳۳ سالم بود تقریبا.

در اثر استرس اینجوری شدم. اول زندگی و رفتارت رو آروم کن. یادم نیست چقدر مصرف کردم. دوره درمان رو کامل کردم

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بزرگسالم. ۳۳ سالم بود تقریبا. در اثر استرس اینجوری شدم. اول زندگی و رفتارت رو آروم کن. یادم نیست ...

اللن زندکی ارامی دارم اما کوچیک که بود رفتار تند پدرش وازنزدیک شاهد بود باصدای بلند وعصبانی صحبت میکرد همش میگم شاید ازهمون بوده؟

عاشقتم خدا
اللن زندکی ارامی دارم اما کوچیک که بود رفتار تند پدرش وازنزدیک شاهد بود باصدای بلند وعصبانی صحبت میک ...

ممکنه از اون بوده باشه...

ببرش پیش روانپزشک کودک...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2728
ممکنه از اون بوده باشه... ببرش پیش روانپزشک کودک...

خودم چند بار ازش پرسیدم میگم مامان تواسترس ونگرانی چیزی داری میگه نه...ببرم پیش روانپزشک میفهمه؟؟

عاشقتم خدا
خودم چند بار ازش پرسیدم میگم مامان تواسترس ونگرانی چیزی داری میگه نه...ببرم پیش روانپزشک میفهمه؟؟

بله ببر...

حتما ببر... اگر خانم باشه دکتر خیلی بهتر...ماجرای قبل زندگی و الان رو کامل بهش بگو... 

خیلی لطف کردی دوست خوبم..امیدوارم سالم وموفق باشی🌹

سلام عزیزم خوبین؟اگه پیام منو دیدین لطفا جواب بدین.پسرتون چطور شب ادراریش خوب شد؟با دارو؟اسم داروش چی بود؟پسرم 6 سالشه تو خواب کنترل نداره و تو بیداری هم نم میزنه روزی چند تا شلوار عوض میکنم براش.شورت جیش هم نمیزاره بهش بپوشونم میگه تنگه اذیت میشم.دکتر و آزمایشای کامل و سونو هم داده گفتن مشکلی نداره.اونم عین بچگی پسر شما استرس هایی بهش وارو شده از تنش های خونه ولی الان یکی دوسالیه اوضاع خونه آرومه و مشکلی نیست..چیزی هم بهش بگیم میپره به ادم و حرف گوش کن نیست و شلوارش مثلا یه کم نم میزنه میگیم برو دستشویی انقد نمیره تا خیس تر میشه

2740

ای خواهر دست رودلم نزار که خونه...باهزار مکافات طب سنتی وطب اسلامی شب ادراریش خوب شد امافقط حدود۴ماه بود😔دوباره مثل سابق شده روزهم که تندتند میره وگاهی میچکه ومیره...عاملش هرچی که هست باید برطرف بشه حالا یا اضطرابه یایبوست...تا مسئله اصلی برطرف نشه درمان موقته به نظرم..‌پسرشماهم باهیجان واسترس اوضاع بی اختیاریش بیشتر میشه؟تکرر ادرار روزانه هم داره؟؟یبوست چی؟

عاشقتم خدا
سلام استارتر جان پسر منم ۴ سال و ۸ ماهشه  مشکل نم زدن داره در روز  بردم سونو ضخامت دیوا ...

سلام پسرتون از کی اینطوری شده؟شب ادراری هم داره؟تکرر ادرار ونم زدن در روز چطور؟؟اخلاقیاتش چطوره؟مضطربه؟

عاشقتم خدا
سلام پسرتون از کی اینطوری شده؟شب ادراری هم داره؟تکرر ادرار ونم زدن در روز چطور؟؟اخلاقیاتش چطوره؟مضطر ...

چند ماهی هست 

تکرر ادرار نه نداره

شب اداری اگه شب مایعات زیاد نخوره و قبل خواب بره جیش نه نمیکنه در غیر اینصورت میکنه

مضطرب نه ولی اخلاقش تنده