2733
2739
ارولوژ بردم چکاپ شده گفت احتمالا مثانه بیش فعال داره

پسر منم 4 سالشه همینطوره.

خیلی سر به هوا و بازیگوشه. بیشتر اوقات هم لج میکنه نمیره.

با گرمیجات هم درست نشده.

انگار دوست داره دیر بره دستشویی.

خودم حدس میزنم چون زود از پوشک گرفتمش اینطور شد.

و فاصله شیر گرفتن و پوشک گرفتنش کم بود کمتر از 1 ماه.

انگار اسیب دید و از اون موقع باهام لجه و با باباش حال میکنه.

19 ماهگی از شیر گرفتم. 20 ماهگی از پوشک.

خدایا خودت بچه هامو حفظ کن و همیشه سلامت باشن.
کلا خودم چون استرسی هستم روی پسرم هم تاثیر گذاشتم وتک فرزنده وخیلی وابسته به من هست

ببرش دکتر من چون استرسی بودم تا ۱۴ سالگی شب ادراری داشتم ، ولی دیگه خود به خود اروم شدم 

ولی ایشون چون میگی کلا اختیار ندار حتماا ببر روانشناسی چیزی

کلیه هاشم چک کن

بزرگترین ارزوم اینه که همه عزیزام به ارزوهاشون برسن و من بتونم با خیال راحت برای خودم حتی یک ساعت زندگی کنم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام من نخوندم کامنتا رو ولی ما لرها برا این مشکل پوست تخم مرغ به خوردش میدیم خوب خوب میشد البته تخم مرغ آبپز از قدیم بوده و هست برادر خودم الان زن و بچه داره تا راهنمایی که میرفت مدرسه مشکل شب ادراری داشت یادمه قشنگ یه پیرزنه همینوبهش گفت دو روز سه روز خورد خوب خوب شد رفت پی کارش ولی قطره ای فک کنم زودتر ج بده امتحانش ضرر نداره چون پوست اصلی تخم مرغ مضر نیست ناگفته نمونه تخم مرغهای ما محلی بودن اونموقع ایجوری نبود که الان هست اگه بود روستای ما نبود

خداوندا سپاسگذارم ڪه آرامشی بهم داده ای ڪه بپذیرم آنچه را ڪه نمیتوانم تغییر دهم و سپاسگذارم ڪه شهامتی داده ای ڪه تغییر دهم آنچه را ڪه میتوانم تغییر دهم خداوندا دانشی نیز بهم بده ڪه تفاوت این دو را بدانم ،( عشق قمر بنی هاشمی است و بس)
ارولوژ بردم چکاپ شده گفت احتمالا مثانه بیش فعال داره

اگر مثانه فعال داره، قرص تولترودین معمولا میدن.

این قرص رو استفاده کرده؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2740
پسرهای خواهرتون چند سالشونه؟؟

یکیش میخواد بره دوم 

یکیشم 4

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
اره دکتر یک مدت داد اما طولانی ندادم..ترسیدم ضرر داشته باشه

این اداها چیه؟؟؟؟؟

دکتر داده بعد تو ندادی؟؟!!!!

از دکتر بهتر میفهمی؟؟؟

من خودم در اثر طلاق و مشکلات دچار شدم. تا میخواستم برم دستشویی یکی دو قطره ممکن بود بیاد. البته من نوار بهداشتی میذاشتم ولی قرص خوردم شکر خدا خوب شدم.

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...