2733
2739
عنوان

بیاین قضاوت

171 بازدید | 25 پست

سلام هفته میش خونه مادرم بودم داشت با تلفن حرف میزد که قطع شد.زنگ زدم ندیر ساختمونشون گفتم قضیه چیه گف احتمال میده برقکاره خراب کرده باشه چون داشتن برای یه واحد اینترنت پر سرعت نصب میکردن.بعد من رفتم پارکینگ دیدم یه اقا داره با کابل های تلفن و.. کار میکنه گفتم ببخشید تلفن ما قطع شد گف ا چرا.گف داریم اینترنت وصل میکتیم خلاصه تو این شرایط بد کرونا اوند داخل و سیم تلفن و.. بررسی کرد سه ۴ بار رفت و اومد و مادرمم یه میرزن مسن براش شربت و شکلات گذاشت تو ظرف و اورد خورد بعد اوند گف هزینه من رو بدید.من هنگ کردم گفتم ببخشید هزینه جی؟گف وصل کردم دیگه.گفتم شرمنده شما چیزی رو که خودتون قطع کردید و وصل کردید رو باباش پول میخواید؟من با مدیر ساختمون مادرم صحبت میکنم بابت پول و رفت.مدیر گف وظیفش بوده و به شما ربط نداره.حالا مادرم زنگ زده میگه هر روز میاد دم واحد که پول من چی شد؟،میدونم هزینش خیلی نیست اما اخه پول زوره من بدم میاد انقدر احترامش هم داشتیم حالا..دوس ندارم حقی گردنم باشه شما بودید میدادید؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابت وصل کردن یه سیمی که خودش قطع کرده ۱۰۰ تومن میخاد.مادرم میگفت برام یه ربع سخنرانی کرده که این کار شما غیر انسانی و حق منه من چن بار رفتم اومدم.جالبه با اساتسور کلا دو بار رفته از طبقه ۶ تا پارکینگ😐

2728

نمی‌دادم.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2738
من بودم میدادم تو دلم میگفتم از خون سگ حروم تر 😁

چیکاره ی عفت زجه زنی  

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
یعنی طرف اینقدر بیکاره هروز میاد در واحد شما ؟ 

این برقکاره مجتمعه چند تا از واحد ها درخواست ای دی اس ال دادن تقریبا هر چند روز میاد برای هر واحدی وصل میکنه.برای برق اسانسور میاد و...اره تا انروز ۳ بار اومده یه بارشم مادرم نبوده همسایه ها گفتن اونده زنگ واحدتون رو زده.

یعنی طرف اینقدر بیکاره هروز میاد در واحد شما ؟ 

مادرم تنهلست اگر خودم بودم جرات نمیکرد بیاد پیرزن تنها گیر اورده میخواد یه پولی به جیب بزنه.دلم میسوزه واقفا اخه یه کارگز از صب تا شب کار میکنه این واسه یه چسب زدن به سیمی که خودش قطع کرده پول میخاد.کلی هم شارژ میدن

پولی نباید بهش بدین تازه شما باید طلبکار میشدین که چرا قطع کرده ازش پذیرایی کردین هوا ورش داشته

تازه تو کرونا فقط من به خاطر کمک به نادرم میرم چن ساعتی خونش .این اقا با کلی بند و بساط اوند خونه وقای رف همه جارو هم باز اسپری زدم.دقیقا دوره ای شده که هیچکس رحم نمیکنه به اونیکی

2706