2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از سه ماهگی تا 9 ماهگی 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2738

یه روزی اینقدر خوشگل بشه که حد وحساب نداشته باشه ولی مادر دغدغه ت خوشگلی ش نباشه فقطفقط دعا کن خوشبخت وموفق وسالم وتندرست باشه تا خیر وبهره ش روببینی وهرگز غم ش رو نبینی .....آمین 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر

یاد خودم افتادم😅😅😅وقتی تو بیمارستان پسرم رو اوردن گفتم چرا اینقدر زشته😄😄😄 ولی الان هم خیلی تغییر کرده و هم اینقدر وابسته میشی که برات قشنگترین دختر دنیا میشه

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰