2737
2734

چرا اینجا اینجوریه؟ میگم خواستگار خوشگل و پولدار اومده میگن چنین پسری سنتی خواستگاری نمیاد میگم دوتا پسر سرم شرط کردن میگن رمان خوندی هر چی میگم میگن رمان خوندی چرا اینجا اینجوریه حالا بگم حالم از مادر شوهرم بهم میخوره تاپیک باور میکنید 

رمان خوندی؟

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب چون این چیزایي که تعریف کردي واقعا مثه رمانه😂😑یني چي که سرت شرط بستن؟

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

هنوز نمیدونی وقتی از حال خوبت میگی ادما باور ندارن؟چون دلشون میخواد همش تو بیچارگی باشن همه این قابل باورتره واسه ادما

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
2740
خب چون این چیزایي که تعریف کردي واقعا مثه رمانه😂😑یني چي که سرت شرط بستن؟

بابا دوتا پسر زشت و بیریخت سر اینکه سر من کلاه بزارن شرط بسته بودن این کجاش قابل باور نیست 

هنوز نمیدونی وقتی از حال خوبت میگی ادما باور ندارن؟چون دلشون میخواد همش تو بیچارگی باشن همه این قابل ...

دقیقا عزیزم حالا از بدبختیت بگو چنان خوشحال میشن ک حد و حساب نداره

بابا دوتا پسر زشت و بیریخت سر اینکه سر من کلاه بزارن شرط بسته بودن این کجاش قابل باور نیست 

خب از اول بگو😂من تو تاپیك نبودم

ولي از اونجایي که این شلمغزا تو دنیاي واقعي هستن تاحدودي قابل باوره تا اینکه بیاي بگي یه پسر که باباش کارخونه داره و تك فرزنده و پولداریش حدو حساب نداره بهم گیر داده..

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
خب از اول بگو😂من تو تاپیك نبودم ولي از اونجایي که این شلمغزا تو دنیاي واقعي هستن تاحدودي قابل باور ...

نه بخدا فقط با کاربری قبلیم گفت یه پسر پولدار بهم گیر داده ک زشت هم هست عکسشم گذاشتم همه برام گزارش زدن گفتن چرا آفریده خدا رو مسخره میکنی 

نه بخدا فقط با کاربری قبلیم گفت یه پسر پولدار بهم گیر داده ک زشت هم هست عکسشم گذاشتم همه برام گزارش ...

اشکال نداره اینجا چون زیاد دروغ میگن همه بدبین شدن البته به توام حق میدم 

به هرحال ذهنتو درگیرش نکن اتفاقي نیوفتاده حالا