2737
2739
عنوان

خسته ام از زندگی همش دعوا

| مشاهده متن کامل بحث + 904 بازدید | 80 پست

همه ی زن وشوهرا ازین درگیریا دارن زندگی همینه دیگه قوی باش یه روز تغییرکن اومدخونه براش شربت درست کن به حرفش گوش کن حرف بدی زدجوابشونده خودش ازکارش پشیمون میشه

دخترم تمام هستیمه💕برای عکس تگم کنید😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو دست پیش بگیر سکوت کن.  زیاد دم پرش نرو.  برای خودت بچه ات وقت بزار.  به کوچولوت ...

دیگه چقدر وقت بذارم از صبح نا شب منم و بچم هفته ای یه بار خونه مامانم یه بارم مادر شوهر دیگه بقیش همش سرگرم بچمم

هر چی توجه کنی به خودت بیشتر سخت میگذره

هم شرایط شما سخت هست با بچه و دست تنها و همش تو خونه و ..... (لعنت به کرونا)

هم شرایط آقایون که بیرون کار میکنن سخت شده 

عزیزم فقط باید خودت رو آروم کنی و کمی هم همسرت رو درک کنی 

میگذره و باز روزهای خوب و عادی واسه هممون بر میگرده 

به امید خدا 

انگار دارم به خودم دلداری میدم 

البته من بچه ندارم ولی خستگی جز جدایی ناپذیر این روزهای همه شده 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2738
دیگه چقدر وقت بذارم از صبح نا شب منم و بچم هفته ای یه بار خونه مامانم یه بارم مادر شوهر دیگه بقیش هم ...

بهت بگم باور میکنی 

منم همونم که شما میری بیرون نمیرم. 

چاره ای نیست 

روحیت حفظ کن

شما الگو فرزندتی

بچه همه چی حس میکنه

🧚‍♀️بهترین ها سهم تو باشه‌.
خب حتما کاری میکنی که قهر میکنه

نمیدونم مثلا امشب خونه مامانم اینا بودیم بعد مامانم پیراشکی درست کرده بود بعد شوهرم هی گفت چرا لازانیا درست نکردید مگه چقدر فرق داشت  و اینا البته شوخی میکرد بعد من بهش اشاره کردم ک بسه قهر کرد باهام ک چرا من با مامانت شوخی میکنم تو دخالت میکنی و.. 

وقتی کم محلی میکنه تو اهمیت نده حالا که نقطه ضعفت رو فهمیده باید طوری رفتار کنی که اون فک کنه اشتباه ...

ببین واقعا آدم ها با هم فرق میکنن 

من اگر حوصله نداشته باشم و توجه نکنم و با بدخلقی های همسرم بیام مثلا مثل توصیه شما منم سر سنگین بشم فاصله زیاد میشه و میشه جنگ جهانی ....

خدا ما خانوم ها رو سرحال و آرام نگه داره همیشه 

دو روز حوصله نداریم و تنهایی میخوایم دعوا راه میفته!

انگاری ستون آرامش خونه دست خانوم ها هست 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
دیگه چقدر وقت بذارم از صبح نا شب منم و بچم هفته ای یه بار خونه مامانم یه بارم مادر شوهر دیگه بقیش هم ...

زیادم بد نیست من سالی یه بار میرم شهرمون اینجا هیچ آشنایی ندارم هفته ای یه بار میرم پارک گاهی هم نمیرم فقط بچه هام 

چرا به خودتون سخت میگرین

کاربر جدید نیستم 😊

منه بدبخت ۴ ماهه زندگیم اینه.مامان بابام خبرشون اومدن واسطه بشن،بدتر اوضاع رو خراب تر کردن و ابروم و بردن و من و نقصر دونستن.رفتیم روان شناس،شوهرم و نقصر دونست.

اما هیچی به هیچی.چیج تغییری نکرده که هیچ،طلاها و ندارکشم برده خونه نادرش.شدم کانلا ی ادمه سرگردان

2706