2737
2734
عنوان

منم ب زودی مامان میشممممم😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1104 بازدید | 110 پست
به زوووووودی😍😍😍زودتر از اونی که فکرشو کنیمممم😍😍

امروز ک پری اومد خیلی حالم بد شد

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

31سالمه ده ساله ازدواج کردم از اول اصا جلوگیری نداشتم ماه دوم عروسیم و ماه ششم باردار شدم ک سقط شد ب ...

من مطمئنم خدا یهو غافلگیرت میکنه...به حرف اوناهم اهمیت نده..اصلا استرسم نداشته باش و بچسب به شوهرت...تا خدا خواس چنان غافلگیرت میکنه که خودت باورت نشه برات ۱۰۰ تا صلوات فرستادم مامانه مهربونه آینده😍

ببخشید میشه بپرسم چی گفت مثلا.😲😲😲 اصلا نمی گنجه تو ذهنم

اگه بچه دار میشدی تا الان شده بودیو برو دکتر دکتر بهم معرفی میکنه جلو هم عروسام تیکه میده .....هر جا بره میگه عروسم بچه دار نمیشه الان سه سال اگه تا یه سال دیگه بچه دار نشه زن میگیرم برا پسرم...حالا شوهرم منو دوست داره اگه از این مردا بچه ننه بود الان جدا شده بودیم با این اخلاق مادرش

دلباخته یه نظامی ام✌👮🚓✋ 
2728
ایشالاااااااااااااااااااااااااااا مطمئنم مامان میشی شک ندارم چند وقت دیگ میای میگی من مامان شدممممم ...

آخی ان شاءالله ممنوووووونمممممم😍😍😍😍💜💙💜💚💛

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم
من مطمئنم خدا یهو غافلگیرت میکنه...به حرف اوناهم اهمیت نده..اصلا استرسم نداشته باش و بچسب به شوهرت.. ...

مرسی عزیزم.خیلی دلمو میشکنن‌.خیلی اذیت شدم و سختی کشیدم از امام حسین ی دلخوشی میخوام اونم ازم منع میکنه

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم
عزیزمیییی ولی هنوز ندارمش😍😍 به زودی قراره خدا یه فرشته ناز بذاره تو دلمممم😍😍😍

میدونم عزیزم اینو پیشاپیش گفتم چون ممکنه ماه بعد که بی بی چک مثبتت میزاری اینجا من آنلاین نباشم 

سپاس خدای را که به من محبت میکند در حالی که به من احتیاجی ندارد ❤🌹❤ شکرت خدای خوبم
31سالمه ده ساله ازدواج کردم از اول اصا جلوگیری نداشتم ماه دوم عروسیم و ماه ششم باردار شدم ک سقط شد ب ...

الهی بگردم. اصلا ناامید نشو عزیزم. دایی منم 15 سال بچه دار نشدن. همش تو راه دکتر بود. هی از شهرستان میومدن تهران برای درمان. اخرش خدا یه پسر ناز بهشون داد. انشالله توهم امسال بچه دار میشی گلم 🌹🌹🌹

لبخندت رو به یه دنیا نمیدم کوچولوی من
2738
اگه بچه دار میشدی تا الان شده بودیو برو دکتر دکتر بهم معرفی میکنه جلو هم عروسام تیکه میده .....هر جا ...

ای بابا چقد ناراحت شدم از این حرفا. کاش آدما میفهمیدن دل شکستن چقد گناه بزرگیه🙁🙁

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤🌹
الهی بگردم. اصلا ناامید نشو عزیزم. دایی منم 15 سال بچه دار نشدن. همش تو راه دکتر بود. هی از شهرستان ...

من شوهرم دو ساله دکتر نمیبرتم دیگه میگه خدا خودش بخواد بهمون میده

اگه بچه دار میشدی تا الان شده بودیو برو دکتر دکتر بهم معرفی میکنه جلو هم عروسام تیکه میده .....هر جا ...

عزیزم مهم همون شوهرته

بیخیال بقیه خودتونو عشقید و فرشته توراهیتون که ان شاءالله به حق خانوم فاطمه زهرا(س)و به حق محسنش خدا به زودی میده بهتون😍😍

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم
مرسی عزیزم.خیلی دلمو میشکنن‌.خیلی اذیت شدم و سختی کشیدم از امام حسین ی دلخوشی میخوام اونم ازم منع می ...

بیخیاله حرفاشون...ناامیدم نباش...خدا جواب دل شکستتو میده عزیزدلم...به همین زودیا یه نینی خوجمل میاد تو دلت اونوقت میایم بهت تبریک بگیم

میدونم عزیزم اینو پیشاپیش گفتم چون ممکنه ماه بعد که بی بی چک مثبتت میزاری اینجا من آنلاین نباشم  ...

آخییییییییییی واقعا ممنوووووووونممممممممممممممم🌹🌹🌹🌹🌹😍😍😍😍😍💜💜💜💜💜💚💚💚💚💚💚💙💙💙💙💙💙💙💛💛💛💛💛💛💞💞💞💞💞💞

2706