2737
2734
عنوان

چرا تا الان تو بورس وارد نشدید؟و کد بورسی نگرفتید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6319 بازدید | 368 پست

بعد کنکور شاید گرفتم

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
سلام اقا روز خوش یه سوال داشتم .من تازه کد بورسی گرفتم من میتونم از حسابم ک رمز دوم داره پولمو وا ...

سلام

ببینید برای خرید سهم اینطوریه که شما باید حساب کاربریتون تو مفید رو شارژ کنید و هر زمان که خواستید خرید کنید ازونجا پول کم میشه و سهمی هم بفروشید همونجا اضافه میشه و تا درخواست وجه ندید پول تو اکانت میمونه

یک راه حل دیگه هم هست که همه کارگزاریا دارن ولی نمیدونم مفید چجوری اجرا میکنه اینه که حسابتون مستقیم به کارگزاری وصل میشه و مستقیم پول از تو خود حساب بلوکه میشه و نیازی به واریز وجه نیست

تاپیک های آموزشی بورس😊 فقط در تاپیک های اقتصادی🧐 آقا هستم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ببینید برای خرید سهم اینطوریه که شما باید حساب کاربریتون تو مفید رو شارژ کنید و هر زمان که خوا ...

خیلیمممم مممنونم

بهترین راه واسه من شارژ حساب کاربریمه

تچکرررررررررر

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .

جناب این درسته ک دولت میخواست پول و از جیب مردم بکشه بیرون برای جبران کسری بودجه؟

و اخر بورس ضرر؟؟؟

من یه  قانون جذبی ام   و آشنا به مسائل ضمیرناخوداگاه  اگه تو نوشته هام کلمات غیرمرتبط هست برای اینه ک از تایپ صوتی استفاده میکنم و بعضی کلمات و گوشی اصلاح می‌کنه  
2731
چون همه میرن تو بورس  و مثل قدیم‌سودی نیست  هر کی هم دور بر ما رفته اول سود داشته ب ...

فعلا شرایط عرضه های اولیه مناسبه،خانم ها علی الخصوص میتونند با پس انداز کوچیکشون انجام بدن حداقل بعد ۶ ماه شاید توانستند ی گوشی موبایل بهتر،ی تیکه طلایی چیزی به خودشون اضافه کنند

هر کاری اصولی داره و قدم به قدم باید وارد شد

فعلا شرایط عرضه های اولیه مناسبه،خانم ها علی الخصوص میتونند با پس انداز کوچیکشون انجام بدن حداقل بعد ...

ترجیح میدم پول جمع کنم طلا بخرم 

هر وقت پول جمع کردم طلا خریدم 

خیلی سود کردم

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
خیلیمممم مممنونم بهترین راه واسه من شارژ حساب کاربریمه تچکرررررررررر

موفق باشید ان شاءالله🙏

2738
جناب این درسته ک دولت میخواست پول و از جیب مردم بکشه بیرون برای جبران کسری بودجه؟ و اخر بورس ضرر؟؟؟

ببینید وقتی من سهمی رو میفروشم یا میخرم یکی اون طرف یا میخره یا میفروشه،بالاخره یکی ضرر میکنه 

شما اگه نحوه صحیح استفاده از بورس رو به کار بگیرید ان شاءالله ضرر نخواهید کرد

سلام من کد بورسی دارم و تو یه کارگزاری هم عرضه اولیه هارو خریدم میخوام تو یه کارگزاری دیگه هم ثبت نام کنم سوالم اینه که میشه غیر حضوری تو کارگزاری ثبت نام کرد؟و اینکه ممکنه کسی که کد بورسی و شماره ملی منو داره متوجه بشه من تو این کارگزاری هم عضویت دارم؟

کائنات وجودی واحد است همه چیز و همه کس با نخی نا مرئی به هم بسته اند .مبادا آه  کسی را برآوری، مبادا دیگری را به خصوص اگر از تو ضعیف تر باشد بیازاری .فراموش نکن اندوه آدمی تنها در آن سوی دنیا ممکن است همه انسان ها را اندوهگین کند و شادمانی یک نفر ممکن است همه را شادمان کند.

خانم های گرامی حتما عرضه اولیه بخرید مثلاً ۲۰۰ هزارتومان می خرید بعد یکماه میشه ۵۰۰ هزار تومان بدون هیچ ریسک و خطری. سرمایه گذاری کاملا مطمئنی هست 

سریعترین راه برای استجابت دعا آن است که خالصانه، خوشبختی دیگران را از خدا بخواهید.
2706