2737
2734

سلااااام با لبخند وارد شوید  

لبخند زدی...اگه لبخند نزدی نیاااا  

واای چقدر خندیدن بهت میاداااااا   

سلام مامانای خوشگل چطورین اوضاع چطوره نی نیتون دختره یا پسرره چند هفته این یکم دورهم خوش بگذرونیم مگه نه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

مامان دی هستم گل دختره انشاالله

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.

منم قرار بود مامان بهمن و اسفند بشم که فعلا خبری نیس😢😢😢😢اصلا فکر نکرده بودم بهش که بچم میره واسه 1400

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
منم 5شهریور سونو دارم    

منم دهم شهريورسونوغربالگري دارم

زندگي ترکيب شادي باغم است،دوست ميدارم من اين ترکيب را،گرچه ميگويندشادي بهتراست،دوست دارم گريه بالبخندرا