2733
2739
عنوان

به استادم چی بگم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 32 پست

کرونا گرفتم 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
یه حسی بم میگه رشتت معماریه

نه ولی با مکس کار میکنم

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پس کلاس رو کنسل کن

3 جلسه پشت هم کنسل کردم 😭😭😭

لعنت ب پریودی

بخاطر دل دردم کنسل کردم 

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
دیگه گهم بخوره فایده نداره🤣🤣🤣 ‌دور از جون اسی شوخی بود

شوخی چیه گلی

واقعا دیگه گهم بخورم فایده نداره

2738
ترم بعد با تلاش بیشتر پاسش خواهی کرد 😢😐 فک نکنم راه بیاد باهات😢

کلاس دانشگاه نیست

ای خدا قاطی کردم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂داماد پدر شوهرم مرده

خدا نکنه😥

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین
چرا دیگه امشب مرد حالا شوهرم رفته بیمارستان جنازشو تحویل بگیرن

واقعا؟خدا رحمتش کنه

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین
بله واقعا. ممنون

پست اولتون قاطی نوشته بودین فکر کردم به شوخی گفتین معذرت میخوام

2706