2703
2553
عنوان

به استادم چی بگم؟؟؟

375 بازدید | 32 پست

بچه ها تمرینم مونده هنوز نمیرسم تکمیلش کنم واسه فردا

از طرفی هفته پیش باید کامل میشده

سه جلسه هم نرفتم یعنی ی هفته (ی جلسش رو خودش کنسل کرد) 

هیچ بهونه ای ندارم دیگه

چی بگم بهش 

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

گه خوردم

فایده نداره دیگه کار اینم گذشته

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
2720

غلط کردم 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد🌸🌸        اینکه من جواب بیشعوری های تو رو نمیدم ..... از شعور منه ..... پس تو هم لطف کن بیشعوری هاتو به رخ نکش......😏😏                      تو بگو طلاست از چشم بیوفته قاطی اشغالاست 🙃.              باید رو سر در نی نی سایت زد  تسبیح وارد شوید 📿📿
2714
فعلا تکمیل کن بفرست دلیل خواست بگو بچه ها گفتن تمدید شده بوده 

کلاسم خصوصیه بچه هایی در کار نیست

فردا حضوری میرم سر کلاس باید تحویل بدم

امشب داماد پدرزنم مرد بگو نتونستم بنده خدا مرد رفتم کمک حال خانوادش

چی؟ 🤔

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین
2706