2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم بنظرم حتما آزمایش خون کامل بدی 

بعد هم مثلا یه تخته وایت برد داشته باش کارهای روزانتو بنویسی جلوی چشم باشه 

خیلی کارها میشه کرد مثلا ببین چه موقع ها بیشتر اینجوریه اون مواقع کمتر وسیله باخودت ببر یا کیف کج باخودت داشته باش 

بنظرم مشاور هم خیلی خوبه چون راهکارهاش بیشترش تایید شدس

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
عزیزم بنظرم حتما آزمایش خون کامل بدی  بعد هم مثلا یه تخته وایت برد داشته باش کارهای روزانتو بن ...

مرسی، مثلا وقتی ک خونه هستم یا مهمونی یا هرجایی چیزامو فراموش میکنم جا میزارم حتی با تاکید های مامانم 

2738
مرسی، مثلا وقتی ک خونه هستم یا مهمونی یا هرجایی چیزامو فراموش میکنم جا میزارم حتی با تاکید های مامان ...

احتمال داره گلم کم خونی باشه بخاطر همین گفتم آزمایش خون 

ممکن هم مشغله های فکری زیادی داری عزیزم یبار بدور از فکر جایی رفتی به رفتار خودت دقت کن ببین چیزی جا میذاری یانه 

آرامش خیلی مهمه

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
مرسی 🙏

خواهش میکنم عزیزم⁦♥️⁩⁦♥️⁩