2737
2739
عنوان

حستون چیه ؟من باردار میشم یا نه!

120 بازدید | 16 پست

من از اول ازدواجم ک حدودا دوسال و خورده ای هست هیچ پیشگیری نداشتم فقطط خیلی زود خودمو میشستم و نمیذاشتم بمونه 

الان دلم بچه میخواد نمیدونم حامله میشم یا ن 

شما حستون وقتی این نوشته رو خوندید چیه؟!

بی عشق نشاط و طرب افزون نشود♥️بی عشق وجود خوب و موزون نشود

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم اصلا دلم نمی‌خواد ته دلتو خالی کنم اما خواهرانه میگم حتما به پزشک مراجعه کن چون شستن به هیچ وجه از بارداری پیشگیری نمیکنه حتی یک درصد. این که تو این مدت اینجوری باردار نشدین نشون دهنده یک مشکل احتمالی هست. حالا نترسیا خیلی وقتا بسیار ساده حل میشه. یه سر برو دکتر

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤🌹
عزیزم اصلا دلم نمی‌خواد ته دلتو خالی کنم اما خواهرانه میگم حتما به پزشک مراجعه کن چون شستن به هیچ وج ...

😢چه مشکلی مثلا 

2738
😢چه مشکلی مثلا 

مثلا تنبلی تخمدان در شما یا تعداد کم اسپرم همسرتون یا ضعف در تحرک اسپرم ها. میگم اصلا نگران نباش در خیلی از موارد به سادگی حل میشه ولی شما دکترتو برو

مثلا تنبلی تخمدان در شما یا تعداد کم اسپرم همسرتون یا ضعف در تحرک اسپرم ها. میگم اصلا نگران نباش در ...

مرسی عزیزم حتما 

من پری هامم خیلی خرابه قبلا تا ۹ ماهم میشد ک پریود نمیشدم ولی الان درست شده .

خودمم رو تنبلی مشکوکم ان شاءالله حتما میرم توی این هفته

مرسی عزیزم حتما  من پری هامم خیلی خرابه قبلا تا ۹ ماهم میشد ک پریود نمیشدم ولی الان درست شده . ...

خب الان که پریودهات منظم شده مطمن باش بخش مهم راهو رفتی. تنبلی هم اصلا چیز ترسناکی نیست. من خودم پیش خودم مطمن بودم که تنبلی تخمدان دارم علایمشو داشتم اما با پریود منظم. ولی چون فعلا بچه نمیخواستم نرفتم دکتر. الان ناخواسته باردار شدم

بعد از چکاپ خودتون از همسرتونم چکاپ می گیرن

خب الان که پریودهات منظم شده مطمن باش بخش مهم راهو رفتی. تنبلی هم اصلا چیز ترسناکی نیست. من خودم پیش ...

مبارک باشه عزیرم 

ان شاءالله شماهم دعا کنید واسم 

بعد چکاپ کامل شامل چیا میشه

مبارک باشه عزیرم  ان شاءالله شماهم دعا کنید واسم  بعد چکاپ کامل شامل چیا میشه

سلامت باشی گلم. چشم اگه قابل باشم حتما دعا می کنم🌹

والا من که کارم به اونجا ها نرسید هول بود😐 ولی به گمونم آزمایش هورمونی می‌نویسه برات و سونوگرافی

2706