2737
2734
عنوان

بابام داشت ظرفارو میشست

| مشاهده متن کامل بحث + 1794 بازدید | 82 پست
سنی نداره  ما تقسیم کردیم وظایفو امروز نوبتش بود مامانمم دیسک داره

خوب توبشور عزیزم بابات گناه داره.    من شوهرم اگه به میلش باشه میشوره اگه نه که اصلا نمیشوره هیچ غر هم میزنه چرا یکی بلند نمیشه ظرفاروبشوره   بعد یکی ازدخترام میره بشوره

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی نصف ثوابشم به تو میرسه اللهم صلی علی محمد وال محمد
بابای من بیکاره الان حدود ۱۵ ساله بیکار نشسته تو خونه خب نمیشه که همش بخوره بخوابه مامانمم دیسک داره ...

درسته خانمی اشکال نداره اما یه وقتهای که برنامه مورد علاقش هستش بهش بگو بابا تو برو من میشورم بابات چند سالشه؟؟ بازنشسته هستش؟؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون مامانم مریضه بابام همه کار میکنه
لباس میریزه ماشین، گاهی غذا میپزه ( اگه خواهرم نباشه ) گاهی جارو برقی ..... بابام خیلی خوبه
ولی شوهرم میخوره میریزه و دست به هیچی نمیزنه طلبکارم هست

بابای من بیکاره الان حدود ۱۵ ساله بیکار نشسته تو خونه خب نمیشه که همش بخوره بخوابه مامانمم دیسک داره ...

خوازاول‌میگفتی....😐😓

فک‌کردیم‌خسته‌ ازسرکاررمیادیاسن‌بالاس..

گفتیم‌طفلی‌گناه‌داره

.دادا‌ش‌‌مجرد‌دارم‌سنش‌بالا‌اونم‌خونه‌بابامیناس

اونم‌توخونه‌‌جاروبرقی‌میکشه

...کمک‌حال‌مامانم.

..بقول‌شما

بیکاره‌خووودیگه‌اینکارانکنه‌زوررررداره😉😉😉

۹۹/۹/۹‌کلی‌اتفاقای‌خوب‌برام‌‌افتاده❤🍃شاه‌هَست‌حُسین‌پادِشاه‌هَست‌حُسین...❤🍃وتوپَنایی‌درهرپِیشامدبـــَد......❤🍃
2728
واقعا برای دختری به این سن متاسفم باباش ظرف بسوزه 

برای خودت متاسف باش ک فک میکنی فقط زنا باید بشورن و کار کنند دوم اینکه کارها بین من و ایشون تقسیم شده 

ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﺧﺘﻪ ﺍﻡ ..ﮔﺎﻫـﯽ ﺑﺎ ﮐﺴانی ﺳﺎﺧﺘﻪ!ﮔﺎﻫــﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻡ ...ﮔﺎﻫـــﯽ ﺑﺨﺸﯿﺪﻩ؛ ﮔﺎﻫﯽ ﻓﺮﯾﺐ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺍﻡ ... ﮔﺎﻫــﯽ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ!ﮔﺎﻫــﯽ ﺩﺭ ﺗﻨـــــــﻬﺎﯾﯽ ﻣﺮﺩﻩ ﺍﻡ ..ﺍﻣﺎ ﺣﺎﻝ؛ﺯﻣﺎﻧﺶ ﺭﺳـــﯿﺪﻩ ﮐﻪ ﺑﮕــﻮﯾﻢ : ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻤــﺎﻡ ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺩﺭﺱ "ﺁﻣﻮﺧــﺘﻪ ﺍﻡ "...ﺍﮐﻨﻮﻥ ﺧﻮﺷﺤــﺎﻟﻢ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﻡﻫﺴﺘﻢ ... ﺷﺎﯾﺪﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺷﻢ ...اﻣﺎ ﺻﺎﺩﻗﻢ ..ﻣــــــﻦ ﺧﻮﺩﻡﻫﺴﺘﻢ ...!!ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﮐﺎﻓﯿﺴﺖ ...🌼  
خب چرا بابا غر میزدن؟

بیشتر به دادشام غر میزدن چون اونا ریخت پاش دارن و کار نمیکنند 

ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﺧﺘﻪ ﺍﻡ ..ﮔﺎﻫـﯽ ﺑﺎ ﮐﺴانی ﺳﺎﺧﺘﻪ!ﮔﺎﻫــﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻡ ...ﮔﺎﻫـــﯽ ﺑﺨﺸﯿﺪﻩ؛ ﮔﺎﻫﯽ ﻓﺮﯾﺐ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺍﻡ ... ﮔﺎﻫــﯽ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ!ﮔﺎﻫــﯽ ﺩﺭ ﺗﻨـــــــﻬﺎﯾﯽ ﻣﺮﺩﻩ ﺍﻡ ..ﺍﻣﺎ ﺣﺎﻝ؛ﺯﻣﺎﻧﺶ ﺭﺳـــﯿﺪﻩ ﮐﻪ ﺑﮕــﻮﯾﻢ : ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻤــﺎﻡ ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺩﺭﺱ "ﺁﻣﻮﺧــﺘﻪ ﺍﻡ "...ﺍﮐﻨﻮﻥ ﺧﻮﺷﺤــﺎﻟﻢ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﻡﻫﺴﺘﻢ ... ﺷﺎﯾﺪﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺷﻢ ...اﻣﺎ ﺻﺎﺩﻗﻢ ..ﻣــــــﻦ ﺧﻮﺩﻡﻫﺴﺘﻢ ...!!ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﮐﺎﻓﯿﺴﺖ ...🌼  
خوازاول‌میگفتی....😐😓 فک‌کردیم‌خسته‌ ازسرکاررمیادیاسن‌بالاس.. گفتیم‌طفلی‌گناه‌داره .دادا‌ش‌‌مجرد ...

اره عزیزم همه ریختن دارن میخورنم ۱۵ ساله بازنشسته شد میخوره و میخابه اینم مامانم بهش زور کزده 

2738
اره عزیزم همه ریختن دارن میخورنم ۱۵ ساله بازنشسته شد میخوره و میخابه اینم مامانم بهش زور کزده 

بابات چند سالش ک 15 ساله بازنشست شده؟ 

چ زود 

ولی خدایی بازنشستگی خوب عشقی داره برا مردا همش میخورن میخابن

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
درسته خانمی اشکال نداره اما یه وقتهای که برنامه مورد علاقش هستش بهش بگو بابا تو برو من میشورم بابات ...

حدود ۶۰ ظرفای صیح و ظهر برای منه .دو تا داداش مجرد دارم بی نهایت کثیف شبا میان ظرفا به هم میریزند و کار نمیکنند  من درواقع از جانب اون دوتا هم کار میکنم در واقع خود بابام دلش برای من میسوزه و میشوزه غرشم به خاطر ریحت و پاش داداشام هست  برنامه هاشم خیالت راحت صبح تا شب پای تی وی خودش تلویزیون جدا داره 

عزیزم...

قدرباباتوبدون....😍

۹۹/۹/۹‌کلی‌اتفاقای‌خوب‌برام‌‌افتاده❤🍃شاه‌هَست‌حُسین‌پادِشاه‌هَست‌حُسین...❤🍃وتوپَنایی‌درهرپِیشامدبـــَد......❤🍃
بابات چند سالش ک 15 ساله بازنشست شده؟  چ زود  ولی خدایی بازنشستگی خوب عشقی داره برا مردا ...

۶۰ خیلی زود خودشو بازنشسته کرد چون بی نهایت تنبل بود الانم کمتر میخوره بهش ماشاللله سرحاله  منم چون با داداشام سر لجم حرصم میگیره بخام ریخت پاش اونارو هم جمع کنم 

بابای من همیشه ظرف میشوره ظرف ببینه رو سینک می شوره غر هم نمی زنه 😁

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
پس کی میره سرکار؟

حقوق بازنشستگی داره عزیزم وقتی بازنشسته شد با اینکه جوون بود سراع شغل دیگ هم نرفت

2706