2737
2739
عنوان

من خیلی زشتم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3996 بازدید | 217 پست
کسایی که حالتو خراب میکنن رو از زندگیت بنداز بیرون ، دوستته؟ دختره؟ 

آره دوستمه دخترم هست دائم میگه من فلانم من بهمانم تو تا به حال با کسی نبودی

البته اون 24ساعت با این و اون بیرونه من بدون مامان بابام پامو بیرون نذاشتم تا حالا اومده میگه اگه تو خوشگل بودی که سینگل نمیموندی گلم  

به خدا اعتماد کن.قول میدم خوشحالت کنه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

[QUOTE=] قربونت برمممم آجی از این همه انرژی مثبت آره میمیک صورتم ریخته بهم کلااا حس میکنم کنکور نابودم کرده ب ... [/QUOTE]

ببین بعضی وقتا آدم روی خودش حساس میشه و کلا همیشه آدما نقصای خودشون رو واضح تر می بینن

من یه وقتایی که احساس می کنم توی عکسام یه جاهایی از صورتم خوب نیفتاده همیشه با خودم میگم هیچ کس اینقدر با دقت عکس منو نگاه نمی کنه و اگر بکنه هم متوجه نقصش نمیشه

الان به نظرم حساس شدی چون من توی این عکس و عکس قبلی هییییچ تفاوتی نمی بینم و توی هردو خوشگلی😍❤

صفه چند عکس؟؟؟

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
[QUOTE=] قربونت برمممم آجی از این همه انرژی مثبت آره میمیک صورتم ریخته بهم کلااا حس میکنم کنکور نابو ...

قربونت برم من آخهههه چقد تو مهربونی  

به خدا اعتماد کن.قول میدم خوشحالت کنه  
2738

وااا

نازی ک 😍

ینی خودت متوجه نمیشی واقعا؟؟

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

چشم و ابروت مث اون دختره هس ک تو بانوی عمارت بود.نقش اصلی😍دوسش داااارمم

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله... 
2706