2737
2739
عنوان

اگه قبول نشم چی؟؟

1167 بازدید | 27 پست

سال بعد قراره به پسری که دوسش دارم ازدواج کنم ۴ ساله پشت کنکورم بهم میگه امسال دیگه برو دانشگاه هر چی شد نمیشه دیپلم باشی که ولی من اصلا دلم نیس اگه قبول نشم برم یه رشته معمولی این همه زحمت کشیدم حس استرس و ترس عجیبی دارم تستو که میبینم تپش قلبم میره بالا میترسم بخاطر همین استرس کوفتی نتونم اونوقت چی چه غلطی کنم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
اره میخواستم پزشکی قبول شم ولی اصلا با این استرس امیدی ندارم تستو میبنم دستم شل میشه دست خودم نیس بخ ...

رشته معمولی منظورت چیه؟

ارزش نداره اینهمه عمرتو بزاری تازه ۷ سالم‌دوباره بخونی تا بشی دکتر عمومی

کی میخوای زندگی کنی

ادامه نده یه چیزی بزن قبول شو راست میگه... کی میخوای ازدواج کنی کی میخوای بچه دار بشی. ۴ سال عمرتو حیف کردی تو اوج جوونی نشستی استرس کشیدی.

ایشالا هر دعایی در حقم میکنید صد برابرش به خودتون برگرده💚 / مذهبیم ولی نه اونطور که به فکر مردم بد نشسته باشه سعی میکنم مذهبی واقعی باشم آزارم به کسی نرسه / خوبی کردن💐 به دیگران از همه مهم تره تو هر دین الهی/ ❤ خدایا ❤ همیشه به کمک های تو امیدوارم/ خانم ها منو از دعای خیر خودتون لطفا فراموش نکنید🌸🙏/ 🌺خانم ها لطفا بیاید همدردی کنیم و به هم دلگرمی بدیم هرکسی به نوعی گرفتاری یا مشکلات داره🌺/  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم /// خانم ها لطفا تو تاپیک های دعا کردن و ختم تگم کنید. ممنون. 🌸 درضمن بیشتر تاپیک هام برای دل خودم هست نه خطاب به کاربران.  مرسی.🌺 / خدایا شکرت که چشم بد و شر و دشمن رو ازم دور میکنی، خدایا بابت نعمت ها و خوشی ها شکر❤ خدایا توکلم به خودته ❤/ من یک آدم مذهبی روشنفکرم از معمولی هم معمولی تر هستم نه اینکه خشک مذهبی باشم ولی خب اعتقاد دارم و گاهی وقتها دعا میکنم برای حاجت های خودم و گاهی هم برای حاجت های دیگران / دختر جوون فعلا مجرد هستم اومدم اینجا تا گاهی وقت ها با خانم ها حرف بزنم سرگرم بشم🙃 یا اینکه دعا کنیم در حق همدیگه💚 / بنده ی حقیر و ضعیف خدای قدرتمند و بلندمرتبه هستم
اره میخواستم پزشکی قبول شم ولی اصلا با این استرس امیدی ندارم تستو میبنم دستم شل میشه دست خودم نیس بخ ...

عزیزم تو آزمون های کانون یا آموزشگاه‌های دیگه شرکت کن تا ترست بریزه، نترس قبولم نشدی اصلا برو علمی کاربردی، اونجا بعضی رشته هاش اصلا امتحان نداره نگران نباش 

رشته معمولی منظورت چیه؟ ارزش نداره اینهمه عمرتو بزاری تازه ۷ سالم‌دوباره بخونی تا بشی دکتر عمومی ک ...

اخه همه از اول هی میگفتن باید پزشکی قبول شی قبول شی تو ذهنم مونده قبول نشم حس خلا میکنم تا وقتی نشه اون حس استرس باهام میمونخ حس شکست نمیدونم درکم میکنید یا نه

عزیزم تو آزمون های کانون یا آموزشگاه‌های دیگه شرکت کن تا ترست بریزه، نترس قبولم نشدی اصلا برو علمی ک ...

درسته سال بعد شاید دوباره بدم ازمون ولی امسال نمیدونم چیکار کنم الکی برم بخونم چه رشته ای؟؟

یه سوال استارتر عزیز  ببخشید متولد بهمنی؟

ایشالا هر دعایی در حقم میکنید صد برابرش به خودتون برگرده💚 / مذهبیم ولی نه اونطور که به فکر مردم بد نشسته باشه سعی میکنم مذهبی واقعی باشم آزارم به کسی نرسه / خوبی کردن💐 به دیگران از همه مهم تره تو هر دین الهی/ ❤ خدایا ❤ همیشه به کمک های تو امیدوارم/ خانم ها منو از دعای خیر خودتون لطفا فراموش نکنید🌸🙏/ 🌺خانم ها لطفا بیاید همدردی کنیم و به هم دلگرمی بدیم هرکسی به نوعی گرفتاری یا مشکلات داره🌺/  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم /// خانم ها لطفا تو تاپیک های دعا کردن و ختم تگم کنید. ممنون. 🌸 درضمن بیشتر تاپیک هام برای دل خودم هست نه خطاب به کاربران.  مرسی.🌺 / خدایا شکرت که چشم بد و شر و دشمن رو ازم دور میکنی، خدایا بابت نعمت ها و خوشی ها شکر❤ خدایا توکلم به خودته ❤/ من یک آدم مذهبی روشنفکرم از معمولی هم معمولی تر هستم نه اینکه خشک مذهبی باشم ولی خب اعتقاد دارم و گاهی وقتها دعا میکنم برای حاجت های خودم و گاهی هم برای حاجت های دیگران / دختر جوون فعلا مجرد هستم اومدم اینجا تا گاهی وقت ها با خانم ها حرف بزنم سرگرم بشم🙃 یا اینکه دعا کنیم در حق همدیگه💚 / بنده ی حقیر و ضعیف خدای قدرتمند و بلندمرتبه هستم
اخه همه از اول هی میگفتن باید پزشکی قبول شی قبول شی تو ذهنم مونده قبول نشم حس خلا میکنم تا وقتی نشه ...

اره منم دندون میخواستم نشد بخاطر شرایطی ک پیش اومد درس نخوندم. اوایل ناراحت بودم ولی الان نیستم گاهی بعضی درا برا ما نیستن

این شرایط الانم بیشتر به نفعمه. نباید به چیزی چسبید

2706