2737
2739

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 

. کسی نیست

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای چی پاپ اسمیر داده بودی؟ مشکل خاصی داشتی؟

سلام نه مشکل نداشتم بلدی تفسیرکنی؟ 

2728

نه عززم تفسیر خاصی بلد نیستم تو اینترنت زدم فقط تو قسمت نوتش که اخرش نوشته شده تقریبا فک کنم نوشته که مشکلی نداری اخه من خودم پاپ اسمیر داشتم عفونت قارچی داشتم اخرش نوشته بود