2733
2739
عنوان

به نظرتون برم خونه خواهرم؟

257 بازدید | 12 پست

بچه ها استرسم خیلی بالاست،نمیدونم برم یا نه

خواهرم با شوهرش حرفش شده، به نظرم خیلی شدیده، چون پای تلفن به من میگفت ایشالا که داغ منو بچه امم بمونه به دلش، ایشالا مام بمیریم و...

..

شوهرش از عصری اومد خونه، منم اونجا بودم، همش اخمو و ناراحت بود، فکر کردم از من ناراحته بابت چیزی، خلاصه هر چی گفتیم جواب نداد چشه، داشتیم سکته میکردیم، من اومدم خونه خودم ولی به خواهرم پ دادم من نگرانم و خبر بده، بعد گفت از مدیرش پرسیدم مشکل کاری نیست خودشم که جواب نمیداد، تا اینکه نیم ساعت پیش زنگ زد و این حرفارو زد، شوهرش رفته بوده سر خاک همسر بچه سابقش، اینم میگفت خب چرا به من نمیگی من دارم سکته میکنم که چه اتفاقی افتاده و ایشالا داغ مام بمونه به دلت و.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم من میگم برو حتی اگ شوهرش  بهت بی محلی کرد

برو یکم با ابجیت حرف بزن گناه داره

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت
2738
عجب بهتره یکم خواهرتو نصیحت کنی این حرفا باعث میسه فقط از چشم شوهرش بیفته ب مرده هم حسادت میکنه؟؟؟

نه به حسادت نبود، اتفاقا خواهرم هر سال تولداشون و اینا خودش کبک میگیره میرن

از این ناراحته که از عصری اون اخم کرده، مام هر چی میگیم چی شده جواب نمیده و میگه هیچی هیچی، خواهرمم از استرس داشت سکته میکرد، متم داشتم میمردم اینجا که چه اتفاقی افتاده، خب یه کلمه میگفت رفتم سر خاک الان دپرسم

وای ن نرو ولی زنگ بزن ابجیتو نصیحت کن آرومش کن بگو شوهرت الان بهت نیاز داره آرومش کنی ن این ک اینجو ...

اخه شوهرشم والا قدر نمیدونه، خواهر من تا جونش به لبش نرسه، دهنش وا نمیشه، ولی دیگه خیلی داره اذیتش میکنه شوهره

اخه شوهرشم والا قدر نمیدونه، خواهر من تا جونش به لبش نرسه، دهنش وا نمیشه، ولی دیگه خیلی داره اذیتش م ...

به نظرم برو ادم از حرصش بلاخره یه حرفرمیزنه

اینجور دست رو دست نکن

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت