2737
2734
عنوان

ختنه در شیراز بیاین بگین کجا ببرم

949 بازدید | 9 پست

خانوما ختنه کجا خوبه؟ تو شیراززز؟ 

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم درمانگاه بقیه الله من هفته پیش انجام دادم عالی بود فامیل دکتر یادم نیست فقط یادمه سید بود 190ب ...

سنتی؟ ب چ روشی؟

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی
2731
ببر رکن اباد دکتر امین نژاد ...

میشه ادرس دقیق بدی گلم من شیرازو بلد نیسم

میشه ادرس دقیق بدی گلم من شیرازو بلد نیسم

رکن ابادو دقیق بلد نیستم اما بچمو ک بردم دکتر معروفی هست بپرسی امین نژاد میگن مطبش کجاست فقط یادمه کنار سنگک بود 

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤

دکتر ختیگنه نمیشناسم ولی بهترین دکتر کودکان دکنر هادی نطام بر حق طلب

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
2738

اونقدره خوش اخلاق بود باورم نمیشد دو پرستار خوش اخلاق داشت

فضای مطب تزئین شده بود انگار جشن تولد بود!

یه ربع نشد پسرم داشت موبایل بازی میکرد گفتن ختنه تمومه! یه ذره یه ذره یه ذره بچم درد یا خونریزی نداشت !‌

فیلم پسرم لطف کردن (‌البته قبلش اجازه خواستن) ما از خداخواسته الان تو اینترنت گذاشتن

میتونید تو گوگل جستجو کنید: دکتر بلندی آپارات   فیلمهای ختنه ( همه خانوادگی هستند! می تونید با خیال راحت ببینید!!)

تو اینترنت بنویسید   دکتر بلندی  یا  دکتر ختنه   می یاد  

اینم یکی از لینک فیلمهای ختنه کودکان در کلینیک دکتر بلندی

https://ifilo.net/DrBolandi/videos