2737
2739

عزیزم خیلی خطرناکه و واسه بدن خودت ضرر داره

حداقل پنج شش ماه صبر کن گلم

بیستون هیچ،دماوندم اگر سد بشود...هدفم قسمت من بوده و باید بشود✌🏻🍃 برای خوشبختی هممون یه صلوات بفرست :) 💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

منم بیست روز پیش دفع کردم

فقط گفت اندازه ی یه لوبیا بقایا داری فعلا که دفع نشده،دکتر من گفت اگه طبیعی دفع شد دو ماه دیگه بیا،اگه کورتاژ شدی ۶ماه به خودت استراحت بده....

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
چی شد گلم 

از روز سقط دقیق ۴۰ روز گذشت پری شدم و رحمم پاک بود بعد سر روز ۱۴ تخمک بالغ۲۱ داشتم و اقدام کردم الان ۴ روزه عقب انداختم و پری نشدم تمام بی بیها منفی بود غیر از امروز که سر یه دقیقه هاله ی فوق العادع نازک افتاد تا شنبه صبر میکنم ببینم چی میشه سر اون کلی علائم داشتم اما این نه.تو ۱۱ هفتهافتادم به لک و جنینم تو ۷ هفته رشد نکزده بود.سنین پایین صبر نیاز نیست.البته که ادم خودش میفهمه توان داره یانه.من تو روحیم همسن عقب انداختن خیلی تاثیر داشت سقط ادمو داغون میکنه

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم
منم بیست روز پیش دفع کردم فقط گفت اندازه ی یه لوبیا بقایا داری فعلا که دفع نشده،دکتر من گفت اگه طبی ...

من کورتاژ نشدم با قرص واژینال سقط کردم. بقایای جنینم با قرص LDدفع شد

خدا هیچ کیو مثل من تنها نذاره  
عزیزم بقایات با چی دفع کردی یادت هست چند روز از سقط گذشته بود

اره اول متیل ارگونوین داد دوتا خوردم دیدم دارم همون خونریزی رو هم از دست میدم انداخام پشت خوردن گیاهی .عروسک پشت پرده که سلطانه.تخم شوید بومادران مریم گلی دارچین لیوان لیوان.و حلقه میزدم تا یکماه لکه بینی های گاه و بیگاه داشتم اما اصل بقایا حدود ۲۰ روز کشید کورتاژ نخواستم.

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم
منم بیست روز پیش دفع کردم فقط گفت اندازه ی یه لوبیا بقایا داری فعلا که دفع نشده،دکتر من گفت اگه طبی ...

با پری بعدی میاد بیرون 

از روز سقط دقیق ۴۰ روز گذشت پری شدم و رحمم پاک بود بعد سر روز ۱۴ تخمک بالغ۲۱ داشتم و اقدام کردم الان ...

الان 60 ردزه که سقط کردم ولی هنوز اقدام نکردم شاید هفته دیگه اقدام کنم ولی هر شب کابوس میبینم که بچه بعدی هم مشکل داره و مجبورم سقط کنم 😭😭

خدا هیچ کیو مثل من تنها نذاره  
2706