2737
2734
عنوان

شما بگین حق دارم شاکی بشم یا نه؟؟؟؟

199 بازدید | 27 پست

خواهرشوهرم حالش خوب نبوده. شوهرم با برادرش رفتن خونه باباش. یعنی گف میخوایم بریم نمیدونم رفته یا نه. من خونه بابامم ولی بابام اینا خودشون خونه نیستن. یه عالمه دلم گرفته نه مامانم هست نه شوهرم. بغضم گرفته بود گریه کردم😢

باز دیدم ممکنه برا بچم بد باشه هی دارم خودمو کنترل میکنم. الان من نباید تو اولویت میبودم؟ 

پیامک زدم که رفتین یا نه. نیم ساعته جوابمم نمیده.

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚

از چی شاکی ای؟ 

خب باهمسرت می‌رفتی. 

حالا گریه نداره ک

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چاره چیه همیشه که نیاز نی شوهرت اونجا باشه

چرا نیاز نیس؟

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚

الهی اشکال نداره عزیزم خودت برا خودت شادی درست کن اینجوری بد میشه برا بچتم خوب میس اهنگ شاد بزار خودت برا خودت حال کن شوهرت ک اومد بش گل کن قطعا خودش قانعت میکنه غصه نخور قربونتت😘😘😘

2738
از چی شاکی ای؟  خب باهمسرت می‌رفتی.  حالا گریه نداره ک

میرفتم باز اعصابم خورد میشد بخاطر حال خواهرش. یه بار رفتم پشیمون شدم

از من میشنوی واکنش نشون نده تازه اومد پیشت استقبالش برو بوسش کن چای میوه ببر بگو چه خوب اومدی دلم برات تنگ شده بود عزیزم من که جز تو کسی و ندارم و زبون بریز هم حال خودت خوب میشه هم شوهرت بیشتر سمتت جذب میشه

2706