2737
2734

خانوما من از لحاط تنفسی ب شدت ب وایتکس و جرمگیر حساسیت دارم

و نفسم میگیره

حالا اگه از ترکیب سرکه و جوش شیرین مداوم استفاده کنم برای سرامیک و کاشب مضره؟؟مثلا لعابش ازبین بره؟؟؟

من یه  قانون جذبی ام   و آشنا به مسائل ضمیرناخوداگاه  اگه تو نوشته هام کلمات غیرمرتبط هست برای اینه ک از تایپ صوتی استفاده میکنم و بعضی کلمات و گوشی اصلاح می‌کنه  
من پودر ماشین میریزم اندازه جرم گیر تمیزمیکنه بوی خوبیم داره چشمم نمیسوزونه😁

پودر ماشین یعنی همون پودر رخشویی؟

چ مارکی؟

من یه  قانون جذبی ام   و آشنا به مسائل ضمیرناخوداگاه  اگه تو نوشته هام کلمات غیرمرتبط هست برای اینه ک از تایپ صوتی استفاده میکنم و بعضی کلمات و گوشی اصلاح می‌کنه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از پودر ماشین لباسشویی استفاده کن عزیزم از این پودرا که تماما انزیم ابی دارن ....اصلا اون محل و خیس نکن پودر و بریز و بساب عاااااااالی میشه حتما امتحان کن

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
2728
از پودر ماشین لباسشویی استفاده کن عزیزم از این پودرا که تماما انزیم ابی دارن ....اصلا اون محل و خیس ...

اتفاقا استفاده کردم.منتهی با اب و باحالت کف

خشک و امتحان نکردم

2738

مرسی ک جواب دادین همگی😍

واس جرم هم کارسازه؟

بدون بو بگیر که اذییت نشی میگن نوشابه هم خوبه

واس پوست هم اصلا خوب نیس 

ولی ترکیب سرکه و جوش شیرین عالیه

فقط میترسم زیاد بزنم سرامیک خراب شه

2706