2737
2739

به چه دردت میخوره برو انگلیسی یاد بگیر

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کرونا..

بابا سرویس کردین دیگه اَه ادم میخواد بلانصبت بره ....

هم یکی میگه کرونا 

کرونا اومده زندگی که متوقف نشده فقط باید رعایت کرد

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2738

آره یاد بگیر

هم میتونی کتاب ترجمه کنی هم میتونی تدریسش کنی 

هم میتونی مترجم بشی

خلاصه خیلی به درد میخوره برو 

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
بابا سرویس کردین دیگه اَه ادم میخواد بلانصبت بره .... هم یکی میگه کرونا  کرونا اومده زندگی که ...

حداقل اگه واگیردار نبود اینهمه حرص نمیخوردیم..

ولی متاسفانه تر و خشک باهم میسوزن

شماها هم که اصلا انگار ن انگار..

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
حداقل اگه واگیردار نبود اینهمه حرص نمیخوردیم.. ولی متاسفانه تر و خشک باهم میسوزن شماها هم که اصلا ...

به خدا من الان کلا توی این چند ماه یه بار رفتم لباس خریدم (مجبوری)یه بار هم رفتم خونه خالی بود با خانواده خرید خونه اونم کلی دیگه در نیومدم ولی بازم انقدر ادا در نمیارم😑ای باباااااااا

یه بیماری اومده زندگی که از جریان نیوفتاده!

اره برو عزیزم برخی از اموزشگاه ها حتی انلاین هم دارن 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
به خدا من الان کلا توی این چند ماه یه بار رفتم لباس خریدم (مجبوری)یه بار هم رفتم خونه خالی بود با خا ...

واسه چیزای ضروری باید رفت،ولی بنظرت یاد گرفتن زبان ضروری؟

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
واسه چیزای ضروری باید رفت،ولی بنظرت یاد گرفتن زبان ضروری؟

اولا که بعضی جاها آنلاین کلاس گذاشتن این اولا

دوم این که بله ضروری هستش مگه این عمر چقدر هست؟این کرونا اومدیم تا ۱۰ سال دیگه هم بود دیگه کی وقت میکنه ادم بره یاد بگیره؟دیگه اصلا یاد هم بگیره اون موقه به چه دردش میخوره؟با رعایت هیچ اتفاقی نمیوفته 

الان هم همه جا خودشو با این شرایط وفق داده نمیشه که زندگی و از جریان انداخت که!

2706