2737
2734
عنوان

قضاوت همجنس+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 960 بازدید | 85 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند روز پیش بهاره رهنما هم همینو گفت من دیدم مصاحبه شو  میگفت خانمی که بهش تجاوز میشه تقصیر خو ...

خب خیلی بیشعورن 

حالا مشهدیا میدونن 

چند وقت پیش یه اقایی به بهانه اینکه زنم داره زایمان میکنه گوشه پارک افتاده  دخترای جوونو میبردو بهشون تجاوز میکرد فک کنم به ٢٧ تا دختر تجاوز کرد این خانوما از سر دلسوزی و کمک رفته بودن 

بعضیا کم دارن نمیشه کاری کرد دیروز من تو تاپیک های قدیمی دیدم یکی گفته بود دختری که سیگار میکشه خرا ...

دقیقا

یه تا پیک بود چند وقت پیش

یکی گفته بود یه نفر بهم پیشنهاد ازدواج داده، ولی کلی دوست دختر داره و همه کاریم باهاشون کرده

خیلیا گفتن، نه بابا مرده بیاد سر زندگیش ادم میشه

داشتم فکر میکردم اگه حالا استارتر کرد بود و اون طرفشم زن، 

همه میومدن میگفتن خرابه

واقعا چرا این همه تبعیض

!! It's me, hi..! I'm the problem, It's me
2731
واقعا؟

بخدا 

خودم دیدم وحشتناک بود حرفاش زنیکه دیوونه

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
😔😔واقعا تاسف  خیلی بده ها در حالی ک عکسای مارم دیده کلا در جریانه  ولی شعور نداره  ...

من رفیقم همین بلا سرش وومده اولش خیلی غصه خورد ولی بعد ۳ سال با یه پسر تحصیل کرده آشنا شده

درکت میکنم عزیزم ولی بسپارش به خدا

2738
نشسته تو ویلاش عشقو حال مردمو قضاوت میکنه چقدددر از وقتی ازدواج کرده نفرت انگیز شده 

من قبلش دوسش داشتم ولی الان واقعا رو مخه

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
من قبلش دوسش داشتم ولی الان واقعا رو مخه

میدونی جای حسادت نداره واقعا من شخصادلم براش میسوزه عین عقده ای ها شده 

عکسای دخترشمدیدم واقعااااا واسش غصه توردم این حجم از عقده ای بودن خیلی بده 

هیچی نداشته حالا به یه چیزی رسیده میخواد خودشوخفه کنه 

2706