2733
2739
عنوان

پس عدالت خدا کجا رفته

701 بازدید | 65 پست

بهم نگید چرا بدی واسه دیگران میخوام....

اما چرا منی ک از اسفند بیرون نرفتم باید کرونا بگیرم  باردارم هستم  به حکم جرم زندگی با خانواده شوهر 

اونوقت اقوام شوهرم راه به راه میرن شمال و ایران گردی و عکس جوجه و منقل و قلیون و....هزار بساط رو وضعیتشون با افتخار اونوقت هیچ ککی هم نمیگزدشون سرماخوردگی هم نگرفتن تو این مدت 

این انصافه؟؟؟

حالا من بیچاره فقط به این فکرم کرونا رو بچم تاثیری نزاشته باشه چون اگه مشکلی داشت اولین طعنه ها رو همونا میزنن

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

دلم برا بچم اولم میسوزه ماههاست یه همبازی نداشته همسن خودش باهاش بازی کنه ...اونوقت اونا نه از دور همیاشون میگذرن نه از مسافرتاشون

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تست دادی ؟

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

دوستای منم حتی معلم پسرمم هم رعایت میکردن و گرفتار شدن نمیدونم چه جوریه 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2738
تست دادی ؟

نه ولی علایم رو داشتیم .من باردهر بودم دکترم گفت نمیحواد تست بدی ولی مال پدرشوهرم مثبت شد .ماهم از اون گرفتیم .خیلی بده زندگی مشترکی

دوستای منم حتی معلم پسرمم هم رعایت میکردن و گرفتار شدن نمیدونم چه جوریه 

بخدا حق اونایی ک رعایت میکنن نیست ...

نه ولی علایم رو داشتیم .من باردهر بودم دکترم گفت نمیحواد تست بدی ولی مال پدرشوهرم مثبت شد .ماهم از ا ...

عزیزم ایشالله زودتر حالت خوب بشه برات صلوات فرستادم 

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
ان شا الله خوب می شید

خوب شدیم مال ماههای پیشخ .از این حرص میخورم ک دیگران رعتیت نمیکنن

خدا شفات بده انشالله ، واسه بچت هم انشالله اتفاقی نمیفته

خب ربطی به عدالت  خدا نداره  .اون که سر جاشه.خیلیا رعایت کردن و  از اطرافیون گرفتن مثل شما که از یکی دیگه گرفتید 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
بخدا حق اونایی ک رعایت میکنن نیست ...

من فکر میکنم بستگی به ژن و مقاومت هر بدن داره 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
کروناگرفتی حالت بدبود؟ علائمی داشتی؟

سردرد سرگیجه .از بین رفتن بویایی .شکر خدا تب نداشتم یا خیلی خفیف.ولی همش میترسم تاثیر  رو جنین گذاشته باشه

2706