2737
2739
عنوان

بلاگر و اینستاگرام

941 بازدید | 45 پست

سلام .این متنو تو پیجی دیدم نظرتونو بگید .مرسی

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄

خیلی از بلاگر تو اینستاگرام هستن که روز به روز داره فالورشون زیاد میشه بدون اینکه هیچ هنر و یا علم و یا کار مفیدی انجام بدن چرا اخه بعد عمده فالورشونم ما خانوما هسیم 

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بلاگری از پر سود ده ترین کارها در زمینه دیجیتال مارکتینگ و برندینگه

اخه یه شغل کاذبیه و از طرفی بی محتوان 

2731
بلاگری از پر سود ده ترین کارها در زمینه دیجیتال مارکتینگ و برندینگه

شما بلاگرای خارجیو ببین من یکیشو میدیدم ک یه کیف از برند مطرح براش فرستاده بودن اندازه کیف جنسش و همه چیو نقد کرد بعد استفاده کاملن صادقانه گف خوبه یا نه

اخه یه شغل کاذبیه و از طرفی بی محتوان 

خیر. بلاگر واقعی مطالعه میکنه و در خصوص علایق خودش پست میزاره. ایران رو زیاد ملاک قرار ندید. شما میتونی بلاگر پزشکی یا روانشناسی یا انگیزشی باشی

مشاور  کسب و کار و استارتاپ
شما بلاگرای خارجیو ببین من یکیشو میدیدم ک یه کیف از برند مطرح براش فرستاده بودن اندازه کیف جنسش و هم ...

ورستش اینه. ولی میتونی نقد اصلا نکنی که مسئولیت نداشته باشی و بعنوان پست تبلیغاتی پست کاری رو انتشار بدی.

خیر. بلاگر واقعی مطالعه میکنه و در خصوص علایق خودش پست میزاره. ایران رو زیاد ملاک قرار ندید. شما میت ...

بعله حرفتون کاملن درسته ولی من منظورم بلاگرایی که همشون سروتهش قابلمه صورتیه و جهاز صورتیخ

2740
بعله حرفتون کاملن درسته ولی من منظورم بلاگرایی که همشون سروتهش قابلمه صورتیه و جهاز صورتیخ

تو ایران شوآفه. ولی بلاگر واقعی اصلا خودش نباید تبلیغ کسی رو بکنه.

تو ایران شوآفه. ولی بلاگر واقعی اصلا خودش نباید تبلیغ کسی رو بکنه.

همین دیگه بلاگر واقعی نداریم 

منظورم اینه کسیو فالو کنیم چن تا مطلب بدرد بخور یاد بگیریم نه اینکه همش استوری خانوم کافه گردیش شوهر فلانش که همش بشه حسرت خیلیا و در نهایتم بی محتواترینن

یه سوال دارم من نفهمیدم بلاگرچی هس زیادپسجشون میرما ولی منظوراصلیونفهمیدم ، کارشون چیه پول درمیارن؟ چجوری؟؟

#سعی کنیم مفیدباشیم .( تجربهمشاورهخانوادگی روانی بالینی دارم) #به نظرمن مظلوم ترین زن دنیا زنیه که یه روز انقدر قوی بود ک غرورشو هیچ کس نمیتونست بشکنه ..تااینکه یک روز یه نفر پیدا میشه و تمام غرورشو به بادمیده دیگه ارخودش میگذره و تمام عمرشو صرف بچه ش میکنه..#به نظر شما چی این دنیا واقعا عدالتی داره؟...!
یه سوال دارم من نفهمیدم بلاگرچی هس زیادپسجشون میرما ولی منظوراصلیونفهمیدم ، کارشون چیه پول درمیارن؟ ...

بلاگر مث صدف بیوتی مث کسایی ک محصولاتی یا تو یه زمینه خاصی تولید محتوا میکنن حالا تو هر زمینه ای علمی و...اما اینفلورسنس ها همونایی هستن ک صب تا شب عکس جارو برقی کشیدن و کارای چرت با شوهر دلقکشون میزارن محتوای خاصی ندارن و از تبلیغات پول در میارن اینا برداشتای خودم بود نمیدونم چقد درسته

2706