2737
2739
عنوان

خودکشی برا امتحان

| مشاهده متن کامل بحث + 845 بازدید | 44 پست
اره فوت کرد ، حالا نمیدونم سکته یا چی البته خودش رو نکشت ها، از غصه فوت کرد

منم دو سه سالیه غصه ی چند تا چیزو میخورم...

نکنه آخرش ایست قلبی کنم

یعنی غصه خوردن باعث ایست قلبی میشه؟

کاش دلها در چهره ها بود.....
عمل چی

تصدیق جنسیت .ترنس هستم 

من ایهانم ی مرد بی هویت یک ترامرد مردترازهرمردی میشه برای بدست اوردن جسم واقعیم ی صلوات بفرستی ؟ من همینم ، انتظار من دیگه ای نداشته باش چون من اینی هستم که هستم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تصدیق جنسیت .ترنس هستم 

مامان بابات قبول کردن؟

یه شب با چشمای گریون به خودم قول دادم که اخرش یه روزی بهت برسم🖤تو تنها دلخوشیمی🖤عاشقا میشه برام دعا کنید؟که مال من باشه؟اخه فقط اونو دارم از دار دنیا..... ......... 
چه عملی

تصدیق جنسیت 

من ایهانم ی مرد بی هویت یک ترامرد مردترازهرمردی میشه برای بدست اوردن جسم واقعیم ی صلوات بفرستی ؟ من همینم ، انتظار من دیگه ای نداشته باش چون من اینی هستم که هستم!
2728
منم دو سه سالیه غصه ی چند تا چیزو میخورم... نکنه آخرش ایست قلبی کنم یعنی غصه خوردن باعث ایست قلبی ...

خدانکنه عزیزم

ولی غصه نخور ، واسه چی غصه میخوری آخه

با غصه که چیزی درست نمیشه

لطفا لایک نکنید؛ ممنونم 💚
مامان بابات قبول کردن؟

ن قبول ندارن.براهمین باید خودم خرج عملمو دربیارم اونا حمایت نمیکنن 

ن قبول ندارن.براهمین باید خودم خرج عملمو دربیارم اونا حمایت نمیکنن 

حالا مطمنی که ترنسی؟بچه ای هنوز

یه شب با چشمای گریون به خودم قول دادم که اخرش یه روزی بهت برسم🖤تو تنها دلخوشیمی🖤عاشقا میشه برام دعا کنید؟که مال من باشه؟اخه فقط اونو دارم از دار دنیا..... ......... 
منم دو سه سالیه غصه ی چند تا چیزو میخورم... نکنه آخرش ایست قلبی کنم یعنی غصه خوردن باعث ایست قلبی ...

اره من خودم این تجربه رو داشتم دو ساله سر موضوعی انقد حالم بد بود ناراحتی قلبی گرفتم الان با هر فشار عصبی حالم انقدر بد میشه ک نگو..اینا کم کم به سکته ام منجر میشه.کلا سکته جدیدا خیلی تو جوونا زیاد شده.فشار عصبیه دیگه

9/9/99بهترین روز زندیگم, یه معجزه تو زندگیم رخ داد...خدایاسپاسگزارم 
2740
من کنکورقبول نشم خودکشی نمیکنم ولی نتونم پول عملمو جور کنم 100درصد خودکشی میکنم 

عزیز دلم ایشالله به خاستت میرسی توم یه ادمی مث ما هیچ فرقی با بقیه ادما نداری ولی آدما بعضیاشون باتو فرق دارن و فرقشونم اینه ک فکر میکنن ترنسا ادم نیستن ولی ترنسا ادمای خیلی مظلومی هستن ک بدون اینک خودشون دخالتی داشته باشن جنسیتشون فرق میکنه ولی قلب خیلی پاک و مهربونی دارن

اگه دوس داشتی درخاست بده حرف بزنیم شاید تونستم ارومت کنم فکر خودشی از سرت بپره

فمینیستیم🤗 اگه توم فمنیستی لایکم کن و بهم بگو            همون seeeelinسابقم😎
حالا مطمنی که ترنسی؟بچه ای هنوز

مطمئنم دوتاروانپزشک رفتم 

فوت کرد؟

من میشانسم موقع مرگ هم خیلی پشیمون شده بود همش میگفت نجاتم بدین  اما متاسفانه نشد و فوت کرد  . پدر و مادرش داغون شدن .درس خوندن و پیشرفت کردن خیلی خیلی عالیه اما اینکه کسی واسه درس خودکشی کنه غلطه  

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .
چه ناراحتی قلبی؟ یعنی به خاطرش دارو مصرف میکنید؟

یه سری ماجاهای شخصی

در حالت عادی نه.یه مدت قرص خوردم ولی خودم قطعشون کردم سعی کردم اروم باشم.الان فقط وقتایی که خیلی حالم بد باشه جوری فشار به قلبم میاد ک نفسم بند میاد اونوقته ی قرص میندازم باالا..  

9/9/99بهترین روز زندیگم, یه معجزه تو زندگیم رخ داد...خدایاسپاسگزارم 
عزیز دلم ایشالله به خاستت میرسی توم یه ادمی مث ما هیچ فرقی با بقیه ادما نداری ولی آدما بعضیاشون باتو ...

ممنون قربان شما   دعام کن زندگیم خیلی سخته