2733
2739
عنوان

خودکشی برا امتحان

| مشاهده متن کامل بحث + 845 بازدید | 44 پست
اره خودم اگه قبول نشم همین کار میکنم دیگه تهشم..

منم

یه شب با چشمای گریون به خودم قول دادم که اخرش یه روزی بهت برسم🖤تو تنها دلخوشیمی🖤عاشقا میشه برام دعا کنید؟که مال من باشه؟اخه فقط اونو دارم از دار دنیا..... ......... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره تیزهوشانی بود شد رتبه ۶۰۰ ! خودشو کشت 

!!!!!!!!!کم بود براش؟

یه شب با چشمای گریون به خودم قول دادم که اخرش یه روزی بهت برسم🖤تو تنها دلخوشیمی🖤عاشقا میشه برام دعا کنید؟که مال من باشه؟اخه فقط اونو دارم از دار دنیا..... ......... 

من هیچوره دلم نمیاد خودمو بکشم 

یهو به خودم میام میگم من چرا خودمو بکشم😤😤😤

زنده میمونم دشمنامو میسوزنم و میکشم😂😂😂😂

خودتو به،خودت اثبات کن! نه به هیچ کس دیگه ای.
2731

دوستمم قبول نشه امسال خودکشی میکنه

من ایهانم ی مرد بی هویت یک ترامرد مردترازهرمردی میشه برای بدست اوردن جسم واقعیم ی صلوات بفرستی ؟ من همینم ، انتظار من دیگه ای نداشته باش چون من اینی هستم که هستم!
یکی تو شهر ما از غصه دق کرد بعد اومدن نتایج دانش آموز تیزهوشان بود  و دوسال پشت کنکور مونده بو ...

وای آدم چه چیزا که نمیشنوه   

میشه برای مشکلم صلوات بفرستین ؟؟ 😔😔 فرستادین بهم بگین منم براتون بفرستم 🖤
!!!!!!!!!کم بود براش؟

نمیدونم چرا واقعا 

برا تک رقمی میخوند و دو رقمی 

کسی ک روزی ۱۶ ۱۷ ساعت میخونه خب بشه ۶۰۰ براش درد داره 

ولی واقعا نه در این اینکه خودشو بکشه🤦🏻‍♀️

2738

من کنکورقبول نشم خودکشی نمیکنم ولی نتونم پول عملمو جور کنم 100درصد خودکشی میکنم 

من ایهانم ی مرد بی هویت یک ترامرد مردترازهرمردی میشه برای بدست اوردن جسم واقعیم ی صلوات بفرستی ؟ من همینم ، انتظار من دیگه ای نداشته باش چون من اینی هستم که هستم!

من زمان کنکورم و بعدش زمان دانشجوییم

بلاها و مشکلاتی برام بوجود اومد از خودکشی بدتر بود

عقل الانمو  امکانات الانمو میداشتم هیچوقت برای درس اینقدر غصه نمیخوردم

نتیجه ابدی ش ، افسردگی و پرخاشگری و کلی مشکلات روحی ک هیچوقت جبران نمیشن

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  

البته 4سال به کنکورم مونده شاید تااون موقع نظرم عوض شد 

من کنکورقبول نشم خودکشی نمیکنم ولی نتونم پول عملمو جور کنم 100درصد خودکشی میکنم 

عمل چی