2733
2739
عنوان

معلم های زبان بیایین

127 بازدید | 16 پست

بچه ها اینجا کسی معلم زبان هست ؟ اموزشگاه، مدرسه یا خصوصی؟ 

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔

هیچکس نیست ؟؟؟

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هستم 

اموزشگاه درس میدی عزیزم ؟ 

عرف حقوق جلسه ای چقدره ؟ 

یه جا بهم پیشنهاد دادن هر جلسه یک ساعت و نیم سی هزار تومن خوبه ؟ 

2728
اموزشگاه درس میدی عزیزم ؟  عرف حقوق جلسه ای چقدره ؟  یه جا بهم پیشنهاد دادن هر جلسه یک س ...

آموزشگاه

خصوصی

من تو آموزشگاه ۱۸جلسه یکساعت و ربع ۲۰۰ هزار میدادن

حساب نکردم جلسه ای چقدر در میاد

یه آموزشگاه دیگه میرفتم زیر نظر شرکت نفت بود

۱۵ جلسه یکساعته، بهم ۷۰۰ هزار دادن

بنظرم بهت خیلی خوب میدن 

ولی شهر بزرگی یا کوچیک؟

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  
آموزشگاه خصوصی من تو آموزشگاه ۱۸جلسه یکساعت و ربع ۲۰۰ هزار میدادن حساب نکردم جلسه ای چقدر در م ...

تهرانم 

چند جا قبلا رفته بودم خیلی قیمتشون کم بود جلسه ای هشت هزار تومن و ده هزار تومن دیگه کلا ولش کرده بودم 

تا اینکه این پیدا شد یکی از دوستای قدیمم مدیر اموزشگاهه 

حالا نمیدونم واقعا خوبه این قیمت ؟ 

تهرانم  چند جا قبلا رفته بودم خیلی قیمتشون کم بود جلسه ای هشت هزار تومن و ده هزار تومن دیگه کل ...

عزیزم ببین اگر ب پولش  محتاج نیستی برو

خیلی خوبه

البته چه محتاج باشی چ نباشی، با پول آموزشگاه نمیشه یه زندگی چرخوند

کرایه راه هم در نظر بگیر 

ببین میصرفه  یانه

دوستام تویه شهرهای بزرگ خیلی کم بهشون میدن

بازم میگم اگر جنبه مالی برات مد نظر نیست برو.

کلی تجربه بدست میاری و بعدشم پیشنهاد های کلاس خصوصی . پول خوبی بهت میدن

کلا آموزشگاه کم میدن عزیزم.  

2738
ببین کرایه برات مهم باشه مخصوصا تو تهران مسافت نگاه کن تو بخوای 30هزار تومن بگیری بعد 15 تومن بدی اس ...

انلاینه 

میگه پول اینترنت هم جدا میدم 

عزیزم ببین اگر ب پولش  محتاج نیستی برو خیلی خوبه البته چه محتاج باشی چ نباشی، با پول آموزشگاه ...

انلاینه 

پول اینترنت هم جدا از حقوق میده 

عزیزم ببین اگر ب پولش  محتاج نیستی برو خیلی خوبه البته چه محتاج باشی چ نباشی، با پول آموزشگاه ...

واقعا ادم از این زورش میاد اینهمه اموزشگاه خودش پول میگیره بعد به معلم اینقدر کم میدن 🙁🙁

واقعا ادم از این زورش میاد اینهمه اموزشگاه خودش پول میگیره بعد به معلم اینقدر کم میدن 🙁🙁

اوووهه  کجاشو  دیدی

کاش فقط مساله پول بود.کلی از آدم کار میکشن

انتظار های الکی

بعدم یه حرفایی از خودشون در میارن 

مدیر آموزشگاه ها همینن کلا . پررو و مدعی 

اوووهه  کجاشو  دیدی کاش فقط مساله پول بود.کلی از آدم کار میکشن انتظار های الکی بعدم یه ...

ای بابا  🥺🥺 

2706