2733
2739
خب عزیزم با صبرکردن ضررهامون جبران میشه یعنی؟

حتما جبران میشه. اصلا به بازار نگاه نکن این روزا. استادی که شوهرم باهاش کلاس بورس گرفت اون زمان که تازه کار بودیم و مثل شما استرس می گرفتیم با سرخ شدن بازار میگفت من وقتی بازار اینطوریه گوشی و لپتاپمو خاموش میکنم و میرم گشت و گذار توی طبیعت. میرم دیدن دوستام. اصلا نگاه نمی‌کنم که اعصابم خورد بشه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه برا بلند مدت نگه دارید سود میکنید من 5 درصد تو ضررم دو سه روز بازار سبز باشه برمیگردم تو سود کل ...

منم پولی گذاشتم که لازم نداشتیم ولی خب استرس میگیرم دیگه

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 
اگه شما یه ماهه سهامداری می کنی عزیزم ما 3 ساله سهامداری می کنیم. بالا پایین بازارو دیدیم. سود و زیا ...

حالا خوبه یا بده احساس میکنم بورس مثل قماره توش هر چی بدست بیاری از دست میدی 😂😂😂😂😂

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
2740
ای بابا من تازه میخواستم برم تو بورس

اتفاقا الان میتونی بری تو کف قیمت بخری سهما رو چند ماه دیگه سود میکنی منم امروز دو تا خرید جدید کردم تو کف قیمت الان وقت خریده حقوقی ها دارن سهما رو جمع میکنن

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.
خب عزیزم با صبرکردن ضررهامون جبران میشه یعنی؟

آره صد در صد،  البته اگه سهمت بنیادی باشه 

من سهم وایران،  هفت میلیون توی ضرر بودم،  صبر کردم و میانگین کم کردم.... این چند وقته که بازار قرمز بود،  الان من سبزم و توی سود (فعلاً چهار میلیون سودم) 

البته خودرو و خساپا و فولاد هنوز در ضررم 😫 اما باز صبر میکنم 😁

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
حتما جبران میشه. اصلا به بازار نگاه نکن این روزا. استادی که شوهرم باهاش کلاس بورس گرفت اون زمان که ت ...

ان شاالله عزیزم ماهم باید همین کارو کنیم واقعا ادم دلسردمیشه بازاررو اونجورمی بینه

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 
2706