2733
2739
شستا... یعنی واقعا بهتر از شستا نداریم تو بازار... شپنا شتران فولاد... اینا همه افزایش سرمایه دارن. ...

مرسی عزیزم سعی میکنم ازایناهم بخرم خیلی اروم شدم باحرفات ان شاالله همیشه پرسودوموفق باشین

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا الان میتونی بری تو کف قیمت بخری سهما رو چند ماه دیگه سود میکنی منم امروز دو تا خرید جدید کردم ...

من امروز تو قیمت حداقل شستا خریدم یه تومن دیگه دارم به نظرتون دوباره شستا بخرم یا سهم دیگه ای یا اصلا محرم .دیدم بلند مدتها ولی نمی‌دونم اگه ضرر کنم کلا پولم می‌ره یا با اوج گرفتن سهام باز درست میشه؟منظورم اینه اگه صد در صد ضرر کنه آدم 

وزن فعلی۷۹ هدف اول ۷۲ هدف دوم ۶۸ وزن هدف نهایی ۶۲برای 
2728
من امروز تو قیمت حداقل شستا خریدم یه تومن دیگه دارم به نظرتون دوباره شستا بخرم یا سهم دیگه ای یا اصل ...

صد در صد که ضرر نمیشه بالاخره یه کف قیمتی هست که از اون پایین تر نمیان

من امروز شتوکا و ولتجار خریدم

ثنوسا هم الان برا خریدخوبه

باز نموداراشون رو ببین و تحلیل کن ولی اینا خوبن الان و دارن وقت رشد این سهم هاست

مادیرا هم خوبه برا خرید

شستا اگه میخوای بخری به دید بلند مدت نگاه کن بهش

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.
صد در صد که ضرر نمیشه بالاخره یه کف قیمتی هست که از اون پایین تر نمیان من امروز شتوکا و ولتجار خرید ...

آره حداقل یه ساله دارم نگاه میکنم میگم فردا هم دوباره خرید بزنم؟ اصلا عجیب بود خیلی راحت میشه خرید الآن 

آره حداقل یه ساله دارم نگاه میکنم میگم فردا هم دوباره خرید بزنم؟ اصلا عجیب بود خیلی راحت میشه خرید ا ...

آره پول اضفه و بیکار داری خرید کن

چون صف فروشن همه بخاطر همین راحت خرید میشه

ولی ثنوسا صف خرید بود دیروز فکر کنم

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.
آره پول اضفه و بیکار داری خرید کن چون صف فروشن همه بخاطر همین راحت خرید میشه ولی ثنوسا صف خرید بود ...

مرسی عزیزم که گفتی فردا یه نگاهی بهش میندازم .فقط یه سوال  اگه به اشخاص حقوقی نگاه کنم و هر سهمی که بیشتر خرید زدن و منم بزنم به نظرت کار درستیه یا نکنم اینکارو

2740
مرسی عزیزم که گفتی فردا یه نگاهی بهش میندازم .فقط یه سوال  اگه به اشخاص حقوقی نگاه کنم و هر سهم ...

حقوقی ها سهم های خوب و اینده دار میخرن ولی اونا میدونن که کی باید خارج بشن از سهم میدونن تا کی سود میده اینو ماها گاهی نمیدونیم و بعد ضرر میشه اینجوری باید همش تحلیل سهمی که خریدی دنبال کنی(حقوقی ها گاهی میخرن سود میکنن ماه بعد یا هفته بعد میفروشن زمانش رو میدونن)

ولی سهم رو خودت انتخاب کنی و بلند مدت بزاری خب ریسکش کمتره