2737
2734

ن برای چی رفتی دکترزنان؟

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐

نگو ک داروهارو نگرفتی؟؟!!

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن برای چی رفتی دکترزنان؟

اره گفت کیست داری ک من خودم با درمان گیاهی رفعش کردم گف برا ماه بعدت لتروزول بخور ولی اون دوتا اول رو نمدونم چیه نگرفتم چونبجا لتروزول هم میخام تخم هویج بخورم از لتروزول بهترعمل میکنه

2731
اره گفت کیست داری ک من خودم با درمان گیاهی رفعش کردم گف برا ماه بعدت لتروزول بخور ولی اون دوتا اول ر ...

خب ببر داروخانه خودشون میخونن دا

نگرفتم فقط رفتم ببینم فولیکول چنددارم ک گفت کیست داری من خودم درمانش کردم

هیچوقت خوددرمانی یا پیش درمانی نکن عزیزم برضرر خودته هم جواب نمیده

2740
هیچوقت خوددرمانی یا پیش درمانی نکن عزیزم برضرر خودته هم جواب نمیده

ن گلم خداروشکر من با داروگیاهی مشکلات خودمو درمان میکن وخوبم جواب داده داروشیمیایی فقط عوارض داره

اره خب خاستم ببینم کسی میدونه چیه اگه مهم نیس نرم بگیرم

چ جالب!!

من همیشه میرم دکتر بلافاصله داروهارو میگیرم دوباره میبرم ب دکتر نشون میدم.حتی سوتو رو هم همونروز انجام میدم سه باره میرم مطب دکترم 🤕

چ جالب!! من همیشه میرم دکتر بلافاصله داروهارو میگیرم دوباره میبرم ب دکتر نشون میدم.حتی سوتو رو هم ه ...

اره کهردرستی میکنی ولی چون من کیست داشتگف برات روکین مینویسم ک گفتم اینارو خودم درمان میکنم فقط اون دوتا اول رو اومدم بعد نگا کردم نفهمیدم