2737
2739
عنوان

بچه ۸ماهه ک وابسته س ب مادرچقدطول میکشه ب کسی عادت کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 43 پست
منکه نمیخوام همیشگی بدمش ک میخوام شوهرم آدم شه بیاد تکلیف من واین بچه رو روشن کنه درآیم از این شرایط ...

چرا میخوای از بچه ت به عنوان سلاح استفاده کنی به هیچ وجه این کارو نکن مطمئن باش پشیمون میشی

منکه نمیخوام همیشگی بدمش ک میخوام شوهرم آدم شه بیاد تکلیف من واین بچه رو روشن کنه درآیم از این شرایط ...

دختر یا پسر؟؟قطعا زود عادت میکنه این روش خوبی نیس فقط خودت اذیت میشی

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این چه کاریه آخه از بچه به عنوان سلاح استفاده میکنی 

بچه تو این سن زود عادت میکنه چون فقط غذا میخواد با خواب 

کاربر جدید نیستم 😊
چرا میخوای از بچه ت به عنوان سلاح استفاده کنی به هیچ وجه این کارو نکن مطمئن باش پشیمون میشی

ب عنوان صلاح نمیخوام استفاده کنم میخوام باباش برای یه بارم ک شده ببینه این بچه رو دلش ب رحم بیاد انقد اذیت نکنه آیندشو خراب نکنه ب این راحتی

دوستای خوبم درحد توانم برای کسایی ک مشکل دارن وحاجت دارن آیه الکرسی میخونم درخواست بدین،به امید اینکه یه روز اینجا همه از خوشیاشون بگن ازآرامششون،ازتونم میخوام اگرلایق دونستین برای من وپسرم دعا کنید ک کنار هم بمونیم وزندگیمون ب روال عادی برگرده دعا کنید همه بچه هاپیش مادراشون باشن وازهم جدا نشن هیچوقت آمین🙏همتونو دوس دارم و 
2731
دختر یا پسر؟؟قطعا زود عادت میکنه این روش خوبی نیس فقط خودت اذیت میشی

پسره

مطمنی !خیلی وابسته س بهم آخه😔ای خدا

دوستای خوبم درحد توانم برای کسایی ک مشکل دارن وحاجت دارن آیه الکرسی میخونم درخواست بدین،به امید اینکه یه روز اینجا همه از خوشیاشون بگن ازآرامششون،ازتونم میخوام اگرلایق دونستین برای من وپسرم دعا کنید ک کنار هم بمونیم وزندگیمون ب روال عادی برگرده دعا کنید همه بچه هاپیش مادراشون باشن وازهم جدا نشن هیچوقت آمین🙏همتونو دوس دارم و 
پسره مطمنی !خیلی وابسته س بهم آخه😔ای خدا

اره عزیزم اخه دختر من ۸ماه و نیمش هست میدونم بچه تو این سن وابسته هست اما زود فراموش میکنن و به شرایط جدید عادت میکنه

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!

عزیزم بچت خیلی کوچیکه برای همین زود عادت میکنه بچت وسیله قرار نده خودت ضربه میخوری

حتما راه دیگه ای هست که نمیبینی

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2740
ی بار از لج شوهرم بچه رو گذاشتم پیشش اونم فقط یک ساعت خدا میدونه چه حالی شدم حالا شیرش هم آماده کرده ...

منم انگار هیچ وپوچم انگار ی تیکه از بدنم جدا شده بود فقط چند ساعت خودش اوردش برام 

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.
ی بار از لج شوهرم بچه رو گذاشتم پیشش اونم فقط یک ساعت خدا میدونه چه حالی شدم حالا شیرش هم آماده کرده ...

من هنوز هیچی نشده دارم دیونه میشم 

اره عزیزم اخه دختر من ۸ماه و نیمش هست میدونم بچه تو این سن وابسته هست اما زود فراموش میکنن و به شرای ...

اگه اینطوری بشه دیگه حتی نمیخوام زنده بمونم 

من هنوز هیچی نشده دارم دیونه میشم 

نکن عزیزم 

بعد نمیتونی دووم بیاری میفتی به التماس کارت خراب تر میکنی 

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
عزیزم بچت خیلی کوچیکه برای همین زود عادت میکنه بچت وسیله قرار نده خودت ضربه میخوری حتما راه دیگه ای ...

عادت کنه و برنگرده دیگه نمیخوام زندگی کنم اصلا

همه راه هارو رفتم  بی جواب موندم 😔