2733
2739
عنوان

بچه ۸ماهه ک وابسته س ب مادرچقدطول میکشه ب کسی عادت کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 43 پست
منم انگار هیچ وپوچم انگار ی تیکه از بدنم جدا شده بود فقط چند ساعت خودش اوردش برام 

چندوقتش بود بچتون!نتونست نگه داره!کسیونداشت؟

دوستای خوبم درحد توانم برای کسایی ک مشکل دارن وحاجت دارن آیه الکرسی میخونم درخواست بدین،به امید اینکه یه روز اینجا همه از خوشیاشون بگن ازآرامششون،ازتونم میخوام اگرلایق دونستین برای من وپسرم دعا کنید ک کنار هم بمونیم وزندگیمون ب روال عادی برگرده دعا کنید همه بچه هاپیش مادراشون باشن وازهم جدا نشن هیچوقت آمین🙏همتونو دوس دارم و 
نکن عزیزم  بعد نمیتونی دووم بیاری میفتی به التماس کارت خراب تر میکنی

دعاکنید فقط نشه جور نشه یه معجزه هم منو نجات بده هم این بچه

دوستای خوبم درحد توانم برای کسایی ک مشکل دارن وحاجت دارن آیه الکرسی میخونم درخواست بدین،به امید اینکه یه روز اینجا همه از خوشیاشون بگن ازآرامششون،ازتونم میخوام اگرلایق دونستین برای من وپسرم دعا کنید ک کنار هم بمونیم وزندگیمون ب روال عادی برگرده دعا کنید همه بچه هاپیش مادراشون باشن وازهم جدا نشن هیچوقت آمین🙏همتونو دوس دارم و 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعا میکنم مشکلتون حل بشه شوهرت عاقل بشه و با بچت با ارامش زندگی کنین الهی امین

ممنون انشالله

عادت کنه و برنگرده دیگه نمیخوام زندگی کنم اصلا همه راه هارو رفتم  بی جواب موندم 😔

بچت خیلی کوچیکه برای همین دو روز اروم میگیره ولی ضربه میخوره که شما مسئولشی

مشکلت سرچیه؟

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2728
بچت خیلی کوچیکه برای همین دو روز اروم میگیره ولی ضربه میخوره که شما مسئولشی مشکلت سرچیه؟

دست بزن و بددهنی شوهرم شکاک بودنش وبچه ننه بودنش ک طرف خانوادشه اوناهم دخالت میکنن وبخاطراونامارو ول کرد 

چندوقتش بود بچتون!نتونست نگه داره!کسیونداشت؟

یک سالو نیمدچند ساعت دختر بود بردش خونه مادرش پسرامم بودن ولی نتونستن نگه دارن شاید اگه پسر بود نگه میداشتن چون دختر بود نمیتونستن تمیز کنن 

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.
یک سالو نیمدچند ساعت دختر بود بردش خونه مادرش پسرامم بودن ولی نتونستن نگه دارن شاید اگه پسر بود نگه ...

بچه منم ماشالله فوق العاده شیطونه وابسته س وعادتای عجیبی داره ک خودم درجریانشم بنظرت بازم میتونن!

2738
دختر وپسر فرقی نداره تون این سن بچه به سرعت باد فراموش میکنه

😔

بچه منم ماشالله فوق العاده شیطونه وابسته س وعادتای عجیبی داره ک خودم درجریانشم بنظرت بازم میتونن!

نه چون کوچیکه اصلا نمیتونن اگه حرف میفهمید شاید

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.
نه چون کوچیکه اصلا نمیتونن اگه حرف میفهمید شاید

خداکنه نتونن وبرش گردونن بهم برام دعاکنید😔

ببین ،میدونم نظرم خیلی ظالمانه است و هیچ مادری دلش نمیاد اینکار رو بکنه ،ولی تنها کاریه که به نظرم رسید اونم اینه که فقط شیرخودت رو بدی و شب و تا صبح بزاری به بغل خودت عادت کنه ،جوری که بلند سی از کنارش بیدار بشه ،ببرنش ،دو روزه میارنش،چون قطعا خیلی گریه می‌کنه 

،خیلی ظلمه و‌میدونم بچه اذیت میشه ولی شاید تنها راه درست شدن زندگیت باشه 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
دست بزن و بددهنی شوهرم شکاک بودنش وبچه ننه بودنش ک طرف خانوادشه اوناهم دخالت میکنن وبخاطراونامارو ول ...

امیدوارم مشکلت حل بشه گلم

انشالله خدا خودش یه راهی رو برات باز میکنه عزیزم

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
ببین ،میدونم نظرم خیلی ظالمانه است و هیچ مادری دلش نمیاد اینکار رو بکنه ،ولی تنها کاریه که به نظرم ر ...

تقریبا همین مدلیه الانشم